Trwa ładowanie...
dd9r70v

Niania biła i znęcała się nad małym dzieckiem. Rodziców zaalarmował... pies

O tym, jak wielkim niebezpieczeństwem może okazać się zatrudnienie nieodpowiedniej osoby do opieki nad dzieckiem, przekonało się małżeństwo Jordanów. Para oddała ich 7-miesięcznego synka Finna pod opiekę niani. I choć przed zatrudnieniem Alexis, para sprawdziła potrzebne informacje i wszystko wydawało się być w jak najlepszym porządku, były to tylko pozory… 22-letnia Alexis Khan trafiła do więzienia za nadużycia słowne i fizyczne w stosunku do 7-miesięcznego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niania biła i znęcała się nad małym dzieckiem. Rodziców zaalarmował... pies
(diply.com)
dd9r70v

Po około 5 miesiącach, od momentu, kiedy Alexis zaczęła pracować w domu państwa Jordan, ich pies zaczął się dziwnie zachowywać. „Zauważyliśmy, że pies próbuje chronić naszego synka, kiedy Alexis była blisko,”wyjaśnia tata Finna, Benjamin. „Warczał i stawał pomiędzy nią, a synem. Wiedzieliśmy, że coś jet nie tak.” Zaniepokojeni rodzice postanowili dokładnie przyjrzeć się tej sprawie. Pod kanapą ukryli iPhone’a, a zanim opuścili dom włączyli program do nagrywania. Nagranie odkryło przed rodzicami całą prawdę.

Benjamin powiedział dziennikarzom, że w pierwszej chwili usłyszeli płacz dziecka i Alexis, która mówiła: „Zamknij się!” Małżeństwo nie mogło uwierzyć w to, co słyszy. Płacz ich dziecka wskazywał na to, że doznawało ono bólu.

Rodzice natychmiast zabrali swojego synka do szpitala. Na szczęście okazało się, że dziecko jest zupełnie zdrowe. Jego opiekunka trafiła do więzienia. Cierpienia małego Finna zakończył jego najlepszy przyjaciel – czworonóg Killian.

dd9r70v

Podziel się opinią

Share
dd9r70v
dd9r70v
Więcej tematów