Trwa ładowanie...
d2mypek

Nagrali, jak zareagowała Agata Duda. Film podbija internet

Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła prezydentowi podczas wizyty w Nowym Jorku. Nie obyło się bez protestów i okrzyków "Konstytucja". Reakcja pierwszej damy przykuła szczególną uwagę. W internecie zawrzało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagranie podbija internet
Nagranie podbija internet (Twitter)
d2mypek

Prezydent RP odbywa właśnie służbową podróż do Stanów Zjednoczonych. Wraz z nim do USA poleciała Agata Kornhauser-Duda. Nie obyło się bez kontrowersji. Para bowiem musiała się zmierzyć z nieprzychylnymi manifestacjami.

Podczas wizyty można było usłyszeć okrzyki "Konstytucja". W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak na to zareagowała Agata Kornhauser-Duda. Widać, jak pierwsza dama wysiada z samochodu, dyrygując skandującymi ludźmi.

Pojawiły się powątpiewania, czy film jest autentyczny. "Ja nie wierzę, to nie jest możliwe", "Czy dobrze widzę, że wysiadająca z auta pierwsza dama dziwnie się zachowuje?" - komentują internauci. Szybko udostępniono dłuższe nagranie tego momentu, które nie pozostawia już żadnych złudzeń.

W sieci zawrzało. Pojawiła się lawina komentarzy. Większość nieprzychylnych.

To nie pierwsze zachowanie tego typu pierwszej damy. Podczas wizyty pary prezydenckiej w Australii było podobnie. Wówczas również uchwycono reakcję Agaty Dudy na okrzyki protestujących.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2mypek

Zobacz także: Tragedia w Szaflarach. Zobacz jak wyglądał eksperyment procesowy

d2mypek

Podziel się opinią

Share

d2mypek

d2mypek
Więcej tematów