Trwa ładowanie...
RMF FM

Muzyk znalazł mapę skarbu Hitlera? Cyril Whistler: połączyłem tajemnicze znaki i nuty

Muzyk Cyril Whistler twierdzi, że odkrył, gdzie znajduje się skarb Adolfa Hitlera. Według niego, znajduje się on na terenach wojskowych w bawarskim miasteczku Mittenwald w Niemczech. Odkodował on szyfr znajdujący się między nutami w partyturze "Marsch-Impromptu" Gotfryda Federleina. Wpis zamieścił osobisty sekretarz Hitlera, Martin Bormann.
Share
Cyril Whistler
Cyril WhistlerŹródło: Twitter
d4dzbpc

Pogłoski o ukrytym skarbie Adolfa Hitlera krążą od dawna. Whistler twierdzi, że odkodował szyfr, który na partyturze sporządził Martin Bormann. Legenda głosi, że sekretarz Hitlera ukrył w Mittenwald 100 sztab złota oraz diamenty.

- Połączyłem tajemnicze znaki, nuty i topografię miasteczka Mittenwald w Bawarii, uwzględniłem zwłaszcza długo nienaznaczane na żadnych mapach tory kolejowe - powiedział w rozmowie z RMF FM.

Whistler: skarb jest splamiony krwią, pochodzi z kradzieży

Według muzyka, skarb Hitlera znajduje się na terenach wojskowych w Mittenwald. Whistler nie zwrócił się do Ministerstwa Obrony Niemiec o umożliwienie prac archeologicznych. Jak powiedział, "swoją pracę już wykonał, a resztę muszą zrobić Niemcy".

d4dzbpc

- Najgorsze by było, gdyby Niemcy po cichu wykopali skarb. Nie mogą jednak tego zrobić, bo przecież ten skarb jest splamiony krwią, pochodzi z kradzieży - powiedział Whistler.

d4dzbpc

Podziel się opinią

Share
d4dzbpc
d4dzbpc
Więcej tematów