Trwa ładowanie...
d4118z6

Możdżanowska wejdzie do klubu PiS? Dała wyraźny sygnał

Możliwe, że dopiero co mianowana wiceministrem rozwoju Andżelika Możdżanowska niebawem zasili szeregi klubu PiS. Sam określiła to jako "wielce prawdopodobne".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa wiceminister rozwoju Andżelika Możdżanowska
Nowa wiceminister rozwoju Andżelika Możdżanowska (PAP, Fot: Marcin Obara)
d4118z6

Możdżanowska została mianowana wiceministrem rozwoju w środę. Pełni też funkcję pełnomocnika rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw. Jak sama mówiła, propozycję wicepremiera Mateusza Morawieckiego przyjęła "mając na względzie planowane kierunki rozwoju w ramach planu strategii dla Polski".

Do lipca Możdżanowska była posłem klubu PSL. Właśnie z tego ugrupowania weszła do Sejmu. W lipcu poinformowała jednak, że opuszcza jego szeregi. Motywów nie podała, a PSL sprawy nie komentowało. Od tamtej pory była posłem niezrzeszonym.

Czy w związku z nominacją w ministerstwie zasili szeregi klubu PiS? - Wielce prawdopodobne - stwierdziła w rozmowie z polsatnews.pl.

Krytykowała PiS

W listopadzie 2015 r., jeszcze jako sekretarz Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego, Możdżanowska mówiła WP, że obecny rząd "to jest pewne oszustwo, z którego Prawo i Sprawiedliwość musi się przed wyborcami wytłumaczyć". Przypominała, że "takie nazwiska jak Macierewicz, Kamiński i Ziobro nie pojawiały się podczas kampanii wyborczej tej partii".

d4118z6

Podziel się opinią

Share
d4118z6
d4118z6
Więcej tematów