Trwa ładowanie...
d1n1vy5

Moskal pomawia Michnika o "przekręty"

Edward Moskal nie ustaje w swojej walce z ludźmi, odgrywającymi poważną rolę w sferze działalności publicznej w Polsce. Atakował ministra Bartoszewskiego, krytykował rząd premiera Buzka, wszystko dla dobrego imienia Polski. Denerwują go też media, które prowadzą, zdaniem prezesa, destrukcyjny atak.

d1n1vy5
d1n1vy5

Dlatego pewnie nie pozostał prasie polskiej dłużny i w swoim wystąpieniu podczas posiedzenia Rady Dyrektorów skarżył się że środki finansowe z Funduszu na Rzecz Demokracji, pozyskane w intencji umocnienia w kraju nowej demokracji ostatecznie zostały przekręcone w potok pieniędzy płynących do wątpliwych kieszeni poprzez "Gazetę Wyborczą", której wydawca i naczelny jest dziś milionerem, na nasz koszt (cyt. za "Dziennikiem Związkowym").

Tymczasem, jak powszechnie wiadomo, redaktor Adam Michnik zrezygnował z udziałów (akcji) w spółce Agora, która jest wydawcą "Gazety Wyborczej" i zatrudniony jest w dzienniku na podstawie umowy o pracę. Fakt nieposiadania akcji Agory potwierdza prospekt emisyjny spółki, który został opublikowany przed jej wejściem na giełdę.

Oskarżenie Michnika o "przekręt" wpisuje się w ciąg nieustannych oskarżeń przez Edwarda Moskala wszystkich o wszystko, co jest swoistą techniką ucieczki do przodu w sytuacji zagrożenia.

Pewnie dlatego w swoim wystąpieniu Edward Moskal powiedział, że chociaż niektórzy gracze zgarnęli już swoje nagrody, dokumenty ich dotyczące wciąż istnieją i ujrzą niebawem światło dzienne. (pr)

d1n1vy5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n1vy5
Więcej tematów