Trwa ładowanie...
d3zer7i

Molestowali dzieci przez... 50 lat! Gang "potworów" skazany na 63 lata więzienia

• Czterech mężczyzn skazano za molestowanie nieletnich na łącznie 63 lata więzienia
• Joseph Foster, Martin Belgium, Stephen Amos i Logan Morris dokonywali swoich przestępstw w od lat 70. do 2012 roku
• Jedna z ofiar stwierdziła, że akty przemocy seksualnej były tak częste jak "zmywanie naczyń"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Molestowali dzieci przez... 50 lat! Gang "potworów" skazany na 63 lata więzienia
(Daily Mail)
d3zer7i

Czterech Brytyjczyków zostało skazanych na 63 lata więzienia za przestępstwa seksualne przeciw dziewięciu nieletnim (siedmiu dziewczynkom i dwóm chłopcom), z których najmłodsze miało 5 lat. Joseph Foster, Logan Morris, Stephen Amos i Martin Belgium usłyszeli wyrok za 27 przestępstw przeciwko swoim ofiarom.

Sędzia wydając wyrok nazwał skazanych "potworami z najciemniejszych głębin zepsucia". Jedna z ofiar przyznała, że gwałty i molestowanie były równie częste jak "zmywanie naczyń". Inna przyznała, że pedofile nie kryli się specjalnie ze swoimi praktykami, co spowodowało, że uważała je za normalne. Pomimo, że mężczyźni "działali" przez pięć dekad (od lat 70. do 2012 roku), ich czyny długo były bezkarne. Zgłoszenia w ich sprawie wielokrotnie były ignorowane przez służby.

Jedna z ofiar zgłosiła się na policję już w 1986 roku. Od własnej matki usłyszała, że nie wierzy w jej zeznania, nazywając ją "brudną szmatą". Oskarżyciel odczytał podczas procesu zatrważające zeznania ofiar. "To koszmar, z którego nigdy się nie obudziłem. Wciąż mam odciski ich obleśnych łap na sobie." Mężczyźni usłyszeli wyroki od 12 do 18 lat więzienia.

d3zer7i

Podziel się opinią

Share
d3zer7i
d3zer7i