Trwa ładowanie...

"Mina Magdy Mołek bezcenna". Internet bezlitosny po wpadce z sondą TVN-u

"Rozbawiony" - tak swój nastrój określił poseł Kukiz '15 Marek Jakubiak. Polityk zareagował w ten sposób na kadr z programu "Dzień dobry TVN", w którym widać wyniki sondy dotyczącej uchodźców. Internauci sugerują, że nie takich odpowiedzi spodziewali się prowadzący program.

Share
"Mina Magdy Mołek bezcenna". Internet bezlitosny po wpadce z sondą TVN-u
Źródło: PAP
d1eqejh

Ujęcie z programu śniadaniowego TVN robi furorę w internecie, zwłaszcza tym prawicowym. Stacja postanowiła zapytać swoich widzów o kwestię przyjmowania uchodźców. Na ujęciu widać, że wyniki były prawdopodobnie niezgodne z oczekiwaniami prowadzących Magdaleny Mołek i Marcina Mellera. Aż 84% głosujących było na nie. "Mina Magdy Mołek bezcenna" - komentuje Marek Jakubiak.

Ostatnie miesiące to w Europie wyjątkowo trudny i niebezpieczny okres. W samej Wielkiej Brytanii od końca marca doszłó do 3 zamachów terrorystycznych, w tym dwóch w Londynie. Ugrupowania nacjonalistyczne i prawicowe przypadki kolejnych ataków wykorzystują jako argument przeciw przyjmowaniu uchodźców. PiS wielokrotnie zapowiadał wycofanie się z podjętego przez PO zobowiązania przyjęcia 7 tysięcy osób z Afryki i Bliskiego Wschodu.

d1eqejh

Podziel się opinią

Share
d1eqejh
d1eqejh
Więcej tematów