Trwa ładowanie...

Min. Kwiatkowski: popieram go z całą mocą i sympatią

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski poparł kandydata PO na prezydenta Szczecina Arkadiusza Litwińskiego. Obaj jesteśmy prawnikami, mamy podobne doświadczenia polityczne i zawodowe, łączy nas przyjaźń - wyjaśnił powody, dla których wspiera kandydata.

Share
Min. Kwiatkowski: popieram go z całą mocą i sympatiąŹródło: PAP
d21wqi4

- Popieram z całą mocą i całą sympatią Arkadiusza Litwińskiego, mojego przyjaciela od ponad 20 lat - powiedział minister. - Arek jest wspaniałym kandydatem na prezydenta Szczecina (...) To miasto zasługuje na dobrego gospodarza - zaznaczył.

Minister przekonywał, że żaden kandydat nie zyska nic dla swojego miasta krytykując rząd czy administrację. Przypomniał, że sejmik województwa będą tworzyć ludzie Platformy i to oni będą rozpatrywać projekty finansowane z Unii Europejskiej. - Źle by się stało, by ktoś próbował pokłady sympatii dla Szczecina wystawiać na próbę - dodał.

W drugiej turze wyborów kontrkandydatem Litwińskiego jest obecny prezydent miasta, były członek PO Piotr Krzystek, który startuje z własnym komitetem.

Podczas wizyty w Szczecinie Kwiatkowski spotkał się także z sędziami oraz wziął udział w otwarciu powiększonego oddziału psychiatrii sądowej w szczecińskim areszcie śledczym.

d21wqi4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21wqi4
Więcej tematów