Trwa ładowanie...

Miller komentuje słowa Szymańskiego. I pokazuje zdjęcie

Leszek Miller w swoim stylu skomentował słowa Konrada Szymańskiego dotyczące wizyty prezydenta USA w Polsce. Wiceszef MSZ był pytany, czy dojdzie do spotkania Trumpa z premier Beatą Szydło. - To jest możliwe. ale wydaje mi się, że nie ma takich planów, ponieważ to byłoby coś nadzwyczajnego - poinformował Szymański. "Naprawdę?" - pyta Miller i pokazuje pewną fotografię.
Share
Miller komentuje słowa Szymańskiego. I pokazuje zdjęcie
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Gzell
d4fe2wm

"Naprawdę?"

"Czegoś nadzwyczajnego" w możliwości zorganizowania spotkania amerykańskiego prezydenta z polskim premierem nie widzi Leszek Miller. O tym, że "dla chcącego nie ma nic trudnego" ma przekonać internautów to zdjęcie i ten wpis.

31 maja 2003 roku, podczas kilkunastogodzinnej wizyty ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczosnych Georga W. Busha w Polsce, przewidziano rozmowę prezydenta USA z ówczesnym premierem. Leszkiem Millerem.

d4fe2wm

"To byłoby coś nadzwyczajnego"

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump odwiedzi Polskę na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy. W Warszawie będzie przebywał od 5 lipca wieczorem do 6 lipca. Prezydent podczas wizyty w naszym kraju weźmie również udział jako gość honorowy w szczycie inicjatywy Trójmorza, podczas którego przeprowadzi rozmowy z przywódcami państw regionu.

- Wizyta Donalda Trumpa w Polsce nie ma charakteru celebracyjnego. Ma wytyczyć kierunki współpracy politycznej w obszarze bezpieczeństwa, energii czy handlu - mówił w TVN24 w "Jeden na jeden" wiceszef ministerstwa spraw zagranicznych Konrad Szymański.

Zapytany, czy dojdzie do spotkania prezydenta USA z premier Beatą Szydło, Szymański stwierdził, że "jest możliwe. ale wydaje mu się, że nie ma takich planów, ponieważ to byłoby coś nadzwyczajnego, a nadzwyczajnych gestów tutaj już więcej chyba nie potrzebujemy".

d4fe2wm

Zobacz też: Twitter Donalda Trumpa

Źródło: WP, Twitter

d4fe2wm

Podziel się opinią

Share
d4fe2wm
d4fe2wm
Więcej tematów