Trwa ładowanie...

Milanówek. Nocny pożar samochodu, w środku zwęglone zwłoki

Tragiczny pożar samochodu w Milanówku (mazowieckie). Jak przekazały służby, po ugaszeniu pojazdu w jego wnętrzu znaleziono zwłoki. Na miejscu pracował prokurator. Pierwszą informację otrzymała redakcja Dziejesię.

Share
Milanówek. Nocny pożar samochodu, w środku zwęglone zwłoki
Źródło: East News, Fot: Adam Staskiewicz/East News
d32qp7o
  • Zgłoszenie o pożarze przyszło około 2 w nocy
  • Samochód posiadał instalację gazową
  • Na miejscu pracowała prokuratura

"Dzisiejszej nocy w Milanówku, przy placu z choinkami, doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej z Grodziska Mazowieckiego. Po ugaszeniu okazało się, że w samochodzie są zwęglone zwłoki" - napisał do redakcji Dziejesię pan Piotr.

d32qp7o

Milanówek. W pożarze zginęła jedna osoba

Informację potwierdziła straż pożarna, która jako pierwsza otrzymała zgłoszenie. - Do pożaru doszło na ulicy Królewskiej w Milanówku. Samochód stał w pobliżu miejsca, gdzie handluje się choinkami - przekazał st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak dodał, na miejscu działały trzy zastępy. - Gdy dotarliśmy w rejon pożaru, płonął już cały pojazd. Był to samochód osobowy saab. Po jego ugaszeniu, na tylnej kanapie znaleźliśmy zwęglone zwłoki. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny - tłumaczył strażak.

Zobacz także: Białystok. Pożar samochodu na parkingu

Milanówek. Na miejscu prokuratura

- Możliwe, że ta osoba spała. Sam pojazd posiadał instalację gazową, ale nie mam jeszcze informacji o przyczynie pożaru - zaznaczył st. bryg. Tryniszewski.

d32qp7o

Na miejscu pracowała także policja. - Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy po 2 w nocy od straży pożarnej, która pierwsza dotarła w rejon pożaru. Potwierdzam też, że w środku pojazdu znaleziono zwłoki - przekazała asp. szt. Katarzyna Zych, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak dodała, swoje działania przeprowadziła także prokuratura. Służby zakończyły akcję przed godziną 7.

Wy również byliście świadkami pożaru? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz nagrania!

d32qp7o

Podziel się opinią

Share
d32qp7o
d32qp7o
Więcej tematów