Trwa ładowanie...
d1xi5lc

Mężczyzna wszedł na dach ośrodka dla uchodźców w Danii i groził, że się wysadzi

• Dramat w ośrodku dla uchodźców na wyspie Fionia w Danii • Na dachu ośrodka zabarykadował się mężczyzna i groził, że się wysadzi • Policji udało się przekonać go do poddania się • Jak poinformowała policja, 22-latek chciał się wysadzić, bo przeżył zawód miłosny
Share
d1xi5lc

W ośrodku dla uchodźców w Nyborgu na wyspie Fionia w Danii przez prawie trzy godziny rozgrywał się dramat. Niezidentyfikowany mężczyzna wszedł na dach budynku i groził, że się wysadzi.

Miejscowa policja otrzymała zgłoszenie tuż po godz. 11. Natychmiast na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. Ewakuowano ośrodek, w którym przebywało nawet 500 osób, głównie rodziny z dziećmi. Na pobliskich drogach ustawiono policyjne barykady.

Wydano zakaz lotów nad ośrodkiem samolotów, śmigłowców i dronów.

Przed godziną 14.00 policjanci poinformowali na Twitterze, że mężczyzna został zatrzymany. Policyjnym negocjatorom udało się przekonać go do poddania się.

Niedoszłym samobójcą okazał się 22-letni uchodźca z Iranu, który na stałe przebywał w innym ośrodku dla uchodźców. Jak poinformowała policja mężczyzna groził, że wysadzi się w powietrze, bo przeżył zawód miłosny. Nie miał jednak żadnej bomby.

d1xi5lc

Podziel się opinią

Share
d1xi5lc
d1xi5lc
Więcej tematów