Trwa ładowanie...
d3rl85m

Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka. Zobacz pierwsze zdjęcia ukazujące Royal Baby i sprawdź jak nazywa się chłopiec.

Meghan Markle i książę Harry pokazali się publicznie ze swoim synem. Zdjęcia i nagranie Royal Baby momentalnie obiegły cały świat. Szczęśliwi rodzice podali już imię dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka. Zobacz pierwsze zdjęcia ukazujące Royal Baby i sprawdź jak nazywa się chłopiec.
Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka. Zobacz pierwsze zdjęcia ukazujące Royal Baby i sprawdź jak nazywa się chłopiec. (Forum)
d3rl85m

Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka

Dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja 2019. Markle urodziła zdrowego synka, który waży 3,2 kg. Oficjalna informacja o narodzinach została podana przez Pałac Buckingham. Książę Harry nie kryje swojego entuzjazmu związanego z rolą rodzina. Przyznał, że wraz z żoną jest bardzo podekscytowany oraz wdzięczny z okazaną miłość i wsparcie. Narodziny Royal Baby określił mianem „najbardziej niesamowitego doświadczenia, jakie mógł sobie wyobrazić”.

Chłopcu nadano imię Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

d3rl85m

Meghan i Harry – zdjęcia Royal Baby z rodzicami

Księżna Sussex pierwsze dni w roli matki opisała jako magiczne, niesamowite doświadczenie. Oznajmiła również, że ma dwóch najlepszych facetów na świecie, co czyni ją przeszczęśliwą. Meghan w trakcie ciąży pozostawała bardzo aktywna i chętnie towarzyszyła mężowi w oficjalnych obowiązkach. Przypominamy, że ostatnie publiczne wystąpienie Meghan przed urodzeniem dziecka miało miejsce 11 marca 2019, podczas obchodów Wspólnoty Narodów. Od tego dnia księżna Sussex przestała udzielać się medialnie, czego wyjątkiem była wizyta złożona w ambasadzie Nowej Zelandii w Londynie, w celu złożenia kondolencji po zamachach, które miały miejsce 15 marca w Nowej Zelandii. Wiadomo, że po ślubie królewska para otrzymała tytuły księcia oraz księżnej Sussex. Tytuł księcia (diuka) może odziedziczyć jedyne potomek męski, natomiast dziewczyna otrzymałaby tytuł lady.

d3rl85m

Podziel się opinią

Share

d3rl85m

d3rl85m
Więcej tematów