Trwa ładowanie...

Mazguła w stanie wojny. Ostra odpowiedź Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz (PiS) bez skrupułów zaatakowała płk. Adama Mazgułę za jego nagranie wzywające do obywatelskiego nieposłuszeństwa.

Share
Mazguła w stanie wojny. Ostra odpowiedź Pawłowicz
Źródło: newspix.pl
d1okwao

- Ja, żołnierz Wojska Polskiego przysięgałem służyć wiernie Rzeczpospolitej Polskiej. Bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży konstytucji. Strzec honoru żołnierza polskiego. Sztandaru wojskowego bronić – powiedział w nagraniu Mazguła.

- Za sprawę mojej ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. A ty żołnierzu, funkcjonariuszu, obywatelu pamiętasz co komu przysięgałeś – pyta w swoim apelu emerytowany żołnierz.

Na pytanie odpowiedziała posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz. - Pan Mazguła rozsierdzony nie na żarty, że ze słowami na ustach: "Solidarność, Solidarność", nie mógł zakłócić modlitw smoleńskich i nie zdołał ułożyć się na bruku warszawskim w czarnym trykociku – zaczęła.

d1okwao

- Panie Mazguła, przecież zamachu stanu Wałęsa z kolegami dokonali w czerwcu 1992! Panie Mazguła, proszę się już nie denerwować, PiS pomściło tamten "faszystowski" zamach wygrywając z "faszystami" wybory w 2015 roku – dodała Pawłowicz.

d1okwao

Podziel się opinią

Share
d1okwao
d1okwao
Więcej tematów