Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Kraków
Wideo
Najnowsze
wypadek

Mazda dachowała w... ogródku w miejscowości Krężnica Jara w woj. lubelskim. Kierowca zbiegł, szuka go policja

Ten nietypowy wypadek miał miejsce w sobotę nad ranem w miejscowości Krężnica Jara, niedaleko Lublina. Samochód osobowy dachował tam na jednej z posesji, a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia i jest obecnie poszukiwany przez policję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krężnica Jara (woj. lubelskie). Policja poszukuje kierowcy porzuconego samochodu
Krężnica Jara (woj. lubelskie). Policja poszukuje kierowcy porzuconego samochodu (OSP Krężnica Jara, Facebook)

- Tuż po godz. 4 rano jednego z mieszkańców miejscowości Krężnica Jara (pow. lubelski) obudził potężny huk dochodzący z jego ogródka. Mężczyzna wyszedł przed dom i zobaczył, że ogrodzenie jego posesji jest zniszczone, a w ogrodzie na dachu leży porzucony samochód. Właściciel domu zauważył również dwie osoby, oddalające się pieszo z tego miejsca i zawiadomił policję - powiedział Wirtualnej Polsce kom. Andrzej Fijołek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejsce przybyła również miejscowa jednostka ochotniczej straży pożarnej. Policja przypuszcza, ze prawdopodobnie kierowca stracił w tym miejscu panowie nad samochodem i dlatego wjechał w ogrodzenie posesji i dachował. Nie wiadomo, czy ktoś został poszkodowany w tym wypadku, gdyż funkcjonariusze obecnie poszukują osób jadących tym samochodem, jego kierowcy i właściciela. Wiadomo, że porzucony pojazd to mazda na lubelskich numerach rejestracyjnych.

Zobacz też: Polityka w obliczu koronawirusa. Poseł PO Artur Łącki: jestem rozczarowany

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów