Trwa ładowanie...
d2stfa4
d2stfa4

Matka pozwalała gwałcić swoją córkę w zamian za heroinę

• W zamian za [ narkotyki ]( https://portal.abczdrowie.pl/klasyfikacja-narkotykow ), April Corcoran pozwalała dilerowi gwałcić swoją 11-letnią córkę
• Kobieta przyznała się do 4 zarzucanych jej czynów
• Sąd skazał Corcoran na 51 lat pozbawienia wolności
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2stfa4

51 lat spędzi w więzieniu April Corcoran, która w zamian za narkotyki pozwalała 41-letniemu dilerowi gwałcić swoją 11-letnią córkę. - Szczerze przyznam, że odkąd zostałam sędzią, zdecydowanie to była najgorsza sprawa, rozpatrywana tutaj - powiedziała podczas odczytywania wyroku sędzia Leslie Ghiz.

Zdarzenie miało miejsce w Hamilton County, w stanie Ohio. Kiedy 32-letniej Corcoran zabrakło pieniędzy na heroinę, w zamian za narkotyki zaoferowała dilerowi swoją 11-letnią córkę. Jak udało się ustalić prokuraturze, miał on skłonności do filmowania seksu z małymi dziećmi. Mężczyzna co najmniej 4-krotnie zgwałcił, na różne sposoby, 11-latkę.

Kobieta przyznała się do czterech zarzutów: współudziału w gwałcie, handlu ludźmi, stworzenia zagrożenia dla dziecka oraz demoralizowanie nieletniej, poprzez podawanie jej heroiny. - Nie wykazałaś żadnego miłosierdzia - powiedziała oskarżonej sędzia. - Nie wiem, czy pojmujesz szkodę, jaką wyrządziłaś temu biednemu dziecku - dodała.

Policji udało się ująć także dilera, Shandella Willinghama, Czeka on teraz na swoją rozprawę.

d2stfa4

Podziel się opinią

Share
d2stfa4
d2stfa4
Więcej tematów