Trwa ładowanie...

Matka i córka podjęły walkę ze swoją nadwagą. Zobacz jak się zmieniły po 100 dniach zbilansowanej diety

Oto Cheryl Shaw, 50-letnia samotna mama dwójki dzieci. Kobieta pracuje jako pielęgniarka, spędzając na oddziale przyjęć średnio 12 godzin dziennie. Tessa to jej 17-letnia córka. Cheryl i Tessa żyją w New Jersey i od dawna zmagały się z nadwagą.

Matka i córka podjęły walkę ze swoją nadwagą. Zobacz jak się zmieniły po 100 dniach zbilansowanej dietyŹródło: youtube / kadr z filmu
d1al7c7
d1al7c7

Pewnego dnia, dziewczyny obejrzały film dokumentujący kobietę która postanowiła zmienić swoje życie, rozpoczynając walkę z nadwagą. Nagranie zainspirowało Cheryl i Tessę do podjęcia wyzwania. Przez kolejne 100 dni, obie kobiety postanowiły regularnie ćwiczyć i zmienić swoją dietę.

Na początku, Cheryl ważyła 116 kilogramów, a Tessa 82. - Jestem samotną matką, moje dzieci polegają na mnie i nie mogę ich zawieść. - mówi na początku swojego filmu. - Na stres reaguję jedzeniem, a moje córki odziedziczyły to po mnie. Mamy dosyć naszego obecnego wyglądu i czas to zmienić.

Po 100 dniach, Cheryl ubyło 19 kilo, a Tessa straciła 14, natomiast od czasu opublikowania tego filmiku, obie kobiety schudły jeszcze bardziej. Matka z córką ważą obecnie odpowiednio 67 i 61 kilogramów.

d1al7c7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1al7c7
Więcej tematów