Mateusz Morawiecki na zakończeniu roku szkolnego w Ząbkach. Nasz reporter jest na miejscu

Mateusz Morawiecki na zakończeniu roku szkolnego w Ząbkach. Nasz reporter jest na miejscu

Premier Mateusz Morawiecki pojawił się około godz. 10.30 na zakończeniu roku w szkole podstawowej w Ząbkach. Wizytą mieli być bardzo pozytywnie zaskoczeni rodzice i nauczyciele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

– Organizacyjnie wygląda to dobrze. Rodzice wchodzą do szkoły innym wejściem, niż dziennikarze i premier. Jednak nie jest to niczym wyjątkowym. Kilkoro z rodziców, z którymi rozmawialiśmy, chwaliło sobie organizację uroczystości. Dzieciaki także były zadowolone – relacjonował reporter Wirtualnej Polski Michał Wróblewski.

Dla premiera Mateusza Morawieckiego zmieniono zaplanowane wcześniej uroczystości. Jedna z matek negatywnie wyraziła się o tym w mediach społecznościowych (więcej tutaj). Wszystko jednak przebiegło sprawnie.

WP

Burmistrz Ząbek Robert Perkowski zapewniał od początku w rozmowie z Wirtualną Polską, że "będzie spokojnie". - To jest raczej chaos dezinformacyjny. Faktycznie takie imprezy i ta również, że nie są planowane z wyprzedzeniem tygodniowym. Dowiedzieliśmy się w środę, że jest taka propozycja spotkania - mówił.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

Polub WP Wiadomości
WP
WP