Trwa ładowanie...
d1iiohp

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki wygłosi orędzie

Tomasz Grodzki z Platformy Obywatelskiej ma wygłosić orędzie w niedzielę o godz. 20. Nie jest do końca jasne, jakie tematy zamierza poruszyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki.
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki. (Getty Images)
d1iiohp
  • Poprzednie orędzie Tomasz Grodzki wygłosił w połowie listopada
  • - Siłą naszego społeczeństwa jest różnorodność - mówił wtedy marszałek Senatu

O planowanej emisji orędzia informuje portal 300polityka.pl. "Jednym z tematów wystąpienia będą nadchodzące święta Bożego Narodzenia, choć nasi rozmówcy nie precyzują, czy będą w nim odniesienia do aktualnej sytuacji politycznej" - czytamy.

d1iiohp

Przypomnijmy, że w połowie listopada Tomasz Grodzki skorzystał z przepisów dających marszałkowi Senatu prawo do wygłoszenia orędzia na antenie ogólnopolskich telewizji.

- Widać, że siłą naszego społeczeństwa jest różnorodność, za którą idzie kreatywność i energia Polek i Polaków, których nigdy nie da się stłumić próbami wtłoczenia nas wszystkich w ramy jednej, sztywnej, czasem dziwacznej ideologii - powiedział polityk Platformy Obywatelskiej.

Zobacz też: Nowe oskarżenia pod adresem Tomasza Grodzkiego. Jest reakcja marszałka

Grodzki zapewnił, że uczyni wszystko, by Senatu stał się miejscem, w którym będą królowały szacunek, przyzwoitość, praworządność, honor, prawda i normalna praca merytoryczna. Zapowiadał, że nie będzie tam przestrzeni dla obłudy, cynizmu, oszustwa, kłamstwa, naginania Konstytucji czy regulaminu Senatu.

d1iiohp

Źródło: 300polityka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1iiohp

Podziel się opinią

Share
d1iiohp
d1iiohp