Trwa ładowanie...
d3cnnrr
Marcin Mastalerek: jestem do dyspozycji Stefana Niesiołowskiego

Marcin Mastalerek: jestem do dyspozycji Stefana Niesiołowskiego

Żeby wyjaśnić sprawę wyborów lokalnych do końca, trzeba albo powołać komisję śledczą z posłem PiS na czele, czego się władza boi, albo potrzebna jest zmiana władzy - mówi rzecznik PiS Marcin Mastalerek w programie Wirtualnej Polski "Z każdej strony". Poseł twierdzi, że wybory samorządowe w pierwszej turze zostały sfałszowane.
Share
d3cnnrr

Marcin Mastalerek zastanawia się, dlaczego Platforma Obywatelska zamierza pozwać z powództwa cywilnego posłów Witolda Waszczykowskiego i Jarosława Gowina. Taką deklarację złożyli w środę Stefan Niesiołowski i Witczak. Zarzucali oni posłom PiS i Polski Razem, że oskarżali Platformę Obywatelską o fałszerstwa wyborcze. - Nie rozumiem, czemu posłowie PO chcą pozwać posła Waszczykowskiego, a nie np. mnie. Przecież mówiłem to samo. Jestem do dyspozycji prof. Niesiołowskiego - twierdzi Mastalerek.

Rzecznik PiS podkreślił, że jego partia zgłosiła już do 16 sądów okręgowych dowody fałszerstw wyborów samorządowych wraz z wnioskami o ich unieważnienie. - Chcielibyśmy powtórzenia wyborów tylko jeśli chodzi o sejmiki wojewódzkie - zastrzegł Marcin Mastalerek.

d3cnnrr

Podziel się opinią

Share
d3cnnrr
d3cnnrr
Więcej tematów