Trwa ładowanie...

"Mamy plan, jak dalej wygrywać". Okładki najnowszych tygodników

W poniedziałkowym wydaniu tygodnik "Sieci" publikuje pierwszy wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim, jakiego udzielił po wygłoszeniu exposé w Sejmie. "Dla Porozumienia najważniejsze są kwestie związane z przedsiębiorcami, dla Solidarnej Polski usprawnienie wymiaru sprawiedliwości. Dla Prawa i Sprawiedliwości ważne jest… wszystko. Razem uda nam się naprawić jeszcze wiele, wiele polskich spraw" - zapewnia premier.

"Mamy plan, jak dalej wygrywać". Okładki najnowszych tygodnikówŹródło: sieci.pl
d2hm1u4
d2hm1u4

Już w poniedziałek do kiosków trafią nowe wydania tygodników. Z okładki "Newsweeka" dowiemy się, że dla "milionów polskich rodzin nadciąga ciężki czas". "Spowolnienie na świecie i skutki czteroletniej polityki sprawiły, że rząd na gwałt szuka pieniędzy" - czytamy. "Ratunku, podwyżki!" - alarmuje "Newsweek".

Na okładce najnowszego "Wprost" Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz - "Królowie kryminału". "Kryminał jest niczym skalpel przecinający chore tkanki społeczeństwa” - powiedział kiedyś Per Wahlöö, jeden z twórców szwedzkiej szkoły kryminału, uważanej dziś za najlepszą na świecie. Dlatego w najnowszym tygodniku "Wprost" przyglądamy się polskim królom tego gatunku" - tłumaczą dziennikarze tygodnika, proponując lekturę wywiadów z Bondą i Mrozem. "Co nam mówią o współczesnej Polsce?" - czytamy na okładce "Wprost".

Stanisław Piotrowicz w TK. Włodzimierz Czarzasty nie przebierał w słowach

W poniedziałkowym "Wprost" znajdziemy także materiał o dramatycznej sytuacji w służbie zdrowia. O tym, że lekarzy jest zbyt mało, i że są coraz starsi. Przeczytamy także o problemach Platformy Obywatelskiej, ostatnim wyroku TSUE i obietnicach z expose Mateusza Morawieckiego, które Jan Śpiewak nazywa "kartonowym państwem dobrobytu". W numerze znajdziemy także ranking najlepiej zarabiających polskich pisarzy.

Tygodnik "DoRzeczy" opisuje "Operację 'Celebryta'", zastanawiając się, kto lansuje Szymona Hołownię jako kandydata na prezydenta. "Czy cudowne dziecko 'otwartego katolicyzmu', niedoszły zakonnik Szymon Hołownia, wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich? A jeśli tak, to kto sfinansuje kampanię publicysty?" - zastanawia się Piotr Semka.

d2hm1u4

Na łamach czasopisma znajdziemy również wywiad z prof. Zdzisławem Krasnodębskim, europosłem PiS, który twierdzi, że "w UE po cichu liczą na Polskę".

W tygodniku "Sieci" przeczytamy obszerny wywiad Jacka i Michała Karnowskich z premierem Mateuszem Morawieckim. Premier mówi w nim o planach rządu na najbliższą kadencję, ale także rozwiewa wątpliwości dotyczące rzekomego podziału Zjednoczonej Prawicy.

W numerze także materiał o dotrzymanej przez prezydenta Andrzeja Dudę wyborczej obietnicy, że odwiedzi każdy powiat w Polsce oraz o kontrowersjach, jakie budzi - nawet w obliczu jego śmierci - postać abp. Juliusza Paetza.

d2hm1u4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hm1u4
Więcej tematów