Trwa ładowanie...
ciała

Makabryczne odkrycie na Woli w Warszawie. Znaleziono dwa ciała

Na warszawskiej dzielnicy Woli znaleziono dwa ciała. Jedno leżało w mieszkaniu, drugie przed blokiem. Mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany, a kobieta wyskoczyła z okna.

Share
Makabryczne odkrycie na Woli w Warszawie. Znaleziono dwa ciała
Źródło: WP.PL
d3tydim

Około godziny 10 w jednym z mieszkań przy ul. Płockiej na warszawskiej Woli znaleziono ciało mężczyzny. Przed blokiem leżały zwłoki kobiety.

O sprawie donosi portal tvnwarszawa.pl. - Wolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś wzywa pomocy. Interweniowali w jednym z mieszkań na piątym piętrze. W środku ujawnili zwłoki mężczyzny, a przed blokiem kobiety - powiedziała Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. W sprawie zatrzymano 37-letniego mężczyznę, ale nie przesłuchano go, ponieważ był nietrzeźwy.

Według ustaleń funkcjonariuszy cała trójka się znała. "Mężczyzna, który nie żyje, najprawdopodobniej użyczał bądź wynajmował mieszkanie zatrzymanemu mężczyźnie i zmarłej kobiecie. " - powiedział w rozmowie z PAP Łukasz Łapczyński rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej.

d3tydim

Jak się okazuje 72-letni mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany. "Obrażenia wskazują, że doszło do zabójstwa. Jeśli chodzi o obrażenia 51-letniej kobiety, można powiedzieć, że są to obrażenia charakterystyczne dla upadku z wysokości" - dodał rzecznik.

Zobacz też: Szokujące odkrycie pomorskich policjantów

Źródło: tvnwarszawa.pl, Interia.pl

d3tydim

Podziel się opinią

Share
d3tydim
d3tydim
Więcej tematów