Trwa ładowanie...
d2op2wx

Macierewicz komentuje reportaż o neonazistach. "PO i Nowoczesna powinni zniknąć z polityki"

Były minister obrony narodowej miał opowiadać o debacie sejmowej, podczas której zaprezentowano informacje o ugrupowaniach totalitarnych w Polsce. Zamiast tego wolał skupić się na działaniach opozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Macierewicz podkreślał, że to za rządów PO i PSL zarejestrowano stowarzyszenie Duma i Nowoczesność
Antoni Macierewicz podkreślał, że to za rządów PO i PSL zarejestrowano stowarzyszenie Duma i Nowoczesność (Forum, Fot: Adam Chełstowski)
d2op2wx

Antoni Macierewicz odniósł się do materiału dziennikarzy "Superwizjera". - Nie ma w Polsce tolerancji dla zachowań, które propagują jakikolwiek system totalitarny - mówił rozmowie dla TV Trwam i Radia Maryja. Następnie polityk PiS starał się bronić swojego ugrupowania, które zostało zaatakowane przez partie opozycyjne.

Zobacz również: Pożegnalne przemówienie Macierewicza

Były szef MON nie odmówił sobie wbicia szpilki przeciwnikom politycznym. - PO i Nowoczesna zaatakowali nie tylko PiS, ale też naród polski. Zaatakowali wszystko, co odradza się dzięki rządom Beaty Szydło - powiedział.

d2op2wx

Przeczytaj też: Macierewicz o neonazistach. "Polska nie toleruje nazizmu. Oskarżenia są odrażające".

Macierewicz podkreślił, że stowarzyszenie Duma i Nowoczesność zostało założone za rządów PO i PSL. - Ich bezczelność jest niebywała. To na pewno jest na rękę propagandzie niemieckiej. A przecież to Polska najwięcej wycierpiała podczas II wojny światowej - zakończył.

Źródło: radiomaryja.pl

d2op2wx

Podziel się opinią

Share

d2op2wx

d2op2wx
Więcej tematów