Trwa ładowanie...

Lublin: Pożar nowego hotelu

Lublin został spowity czarnym dymem. Pożar wybuchł w nowym hotelu przy ulicy Probostwo. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, jednak nikomu nic się nie stało.
Share
Lublin - pożar przy ulicy Probostwo. Ogień pojawił się na budowie hotelu.
Lublin - pożar przy ulicy Probostwo. Ogień pojawił się na budowie hotelu.Źródło: WP.PL, Fot: Wojciech Nieśpiałowski
d1h7d5c

Lublin – pożar przy ulicy Probostwo

Lublin przerażony. W czwartkowy ranek nad miastem pojawiły się kłęby czarnego dymu. Po chwili okazało się, że pochodzą one z budowy nowego hotelu przy ulicy Probostwo. POżar zajał pierwsze piętro budynku.

Lublin błyskawicznie zareagował na niebezpieczeństwo. Chwilę po pojawieniu się strug czarnego dymu na miejscu pojawili się strażacy. Aż pięć zastępów straży z Lublina walczyło gasiło pożar, który pochłaniał kolejne elementy budowli. Początkowo sądzono, że przyczyną wybuchu pożaru był palący się styropian. Taka wersja tłumaczyłaby strugi gęstego dymu. Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 11:20. Strażakom udało się ustalić, że pożar wybuchł z powodu zaprószenia ognia podczas prowadzonych prac budowlanych. To z kolei doprowadziło do zapalenia się papy pokrywającej dach gotelu w Lublinie. Na szczęście w wyniku wypadku nikt nie ucierpiał.

d1h7d5c

Lublin - pożar hotelu

d1h7d5c

Podziel się opinią

Share
d1h7d5c
d1h7d5c
Więcej tematów