Trwa ładowanie...
d186onq

Łódź. Tajemnicza śmierć 17-latki i jej siostry

Tajemnicza śmierć dwóch sióstr na Górnej w Łodzi. Najpierw karetkę wezwano do 17-latki. Po kilkunastu godzinach pogotowie jeszcze raz przyjechało pod ten sam adres. Tym razem chodziło o jej przyrodnią siostrę. Obie nie żyją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łódź. Karetka przyjeżdżała dwa razy do tego samego mieszkania. Zdj. ilustracyjne
Łódź. Karetka przyjeżdżała dwa razy do tego samego mieszkania. Zdj. ilustracyjne (PAP)
d186onq

Do tajemniczej śmierci doszło w jednym z bloków na ul. Kilińskiego na osiedlu Górna w Łodzi. Najpierw karetkę wezwano do 17-latki, która bardzo silnie wymiotowała. Nastolatka była w stanie krytycznym.

Niestety nie udało się jej uratować. W szpitalu stwierdzono zgon dziewczyny.

Kilkanaście godzin później pomoc wezwano do jej przyrodniej niepełnosprawnej siostry. Jak informuje "Express Ilustrowany", 31-latka leżała w łóżku. Już nie oddychała. Osoby, które były w tym czasie z nią w mieszkaniu, myślały, że śpi.

d186onq

Sprawę badają śledczy. Nie wiadomo, dlaczego zmarły obie kobiety. Na ich ciele nie stwierdzono żadnych obrażeń, nie przyjmowały też środków psychoaktywnych. Zlecono szereg badań, które mogą pomóc w odpowiedzi na pytanie, co doprowadziło do ich śmierci.

Do badań zabezpieczono między innymi resztki jedzenia. Wśród nich była wegańska potrawa z boczniakami, którą miała jeść 17-latka. Trwa przesłuchanie świadków.

Koronawirus w Polsce i tysiące przypadków. Michał Kobosko o "medycznym stanie wyjątkowym"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d186onq

Podziel się opinią

Share
d186onq
d186onq
Więcej tematów