Trwa ładowanie...

List Kaczyńskiego do Polaków. Ma prośbę

Jarosław Kaczyński napisał list otwarty do Polaków. Prezes PiS dziękuje wyborcom PiS za głosy, dzięki którym partia wygrała ostatnie wybory. Polityk ma też prośbę do wszystkich Polaków.

Share
List Kaczyńskiego do Polaków. Ma prośbę
Źródło: East News
d1bnjom

List otwarty prezesa PiS pochodzi z 31 maja, ale został opublikowany na profilu partii na Twitterze w czwartek. Kaczyński dziękuje za poparcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Polityk przekonuje, że aby dobra zmiana była kontynuowana i rozszerzana, PiS potrzebuje jeszcze mocniejszego wsparcia. "Musimy uzyskać większość bezwzględną" - przekonuje Kaczyński.

List Kaczyńskiego do Polaków. Prezes PiS dziękuje i ma prośbę

Kaczyński podkreśla, że choć zwycięstwo w wyborach do Parlamentu Europejskiego było ważne, to jest jest już przeszłością. "Teraz czekają nas jesienne wybory do Sejmu i Senatu. To w nich rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany" - przekonuje prezes PiS.

Zobacz też: Kaczyński powinien kupić kwiaty Krystynie Jandzie

"Dlatego już dziś pragnę Państwa prosić, byście jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze większą liczbę głosów na Prawo i Sprawiedliwość, a także jeszcze mocniej wspierali podczas kampanii wyborczej naszych kandydatów" - zaapelował Kaczyński.

d1bnjom

List Kaczyńskiego do Polaków. Prezes PiS obiecuje i składa życzenia

Kaczyński obiecuje wyborcom "jeszcze cięższą pracę dla Polski". "Obiecujemy (...) jeszcze ciężej pracować na rzecz wzrostu jakości oraz poziomu życia wszystkich Polaków" - czytamy.

Prezes PiS na koniec jeszcze raz podziękował za poparcie i złożył życzenia odbiorcom listu. "Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego szacunku".

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

d1bnjom

Podziel się opinią

Share
d1bnjom
d1bnjom
Więcej tematów