Trwa ładowanie...

Licytacje WOŚP – najdroższe i najciekawsze aukcje WOŚP. Ostatnie szanse na wsparcie tegorocznej zbiórki

Licytacje WOŚP to jeden z nieodłącznych elementów corocznego finału WOŚP. Na aukcje trafiają unikatowe przedmioty. Ciekawe są również licytacje WOŚP dotyczące spotkań oraz wydarzeń, których uczestnikami są sławne osoby.

Licytacje WOŚP – najdroższe i najciekawsze aukcje WOŚP. Ostatnie szanse na wsparcie tegorocznej zbiórkiŹródło: East News, fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
d31gqi1
d31gqi1

Licytacje WOŚP – czas trwania

Licytacje WOŚP powoli dobiegają końca, jednak ostatnie z nich zakończą się dopiero 31 stycznia. Obecnie na czele najdroższych aukcji WOŚP ze zdecydowaną przewagą nad konkurencją są dwie licytacje, których cena przewyższa 100 tys. zł.

Licytacje WOŚP – najdroższe oferty

Licytacja WOŚP, która obecnie posiada najwyższą cenę, dotyczy postaci Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski na aukcję WOŚP przekazał spotkanie i lunch w jego towarzystwie. Aby spotkać się z Robertem Lewandowskim trzeba po pierwsze wygrać licytację WOŚP. Dodatkowo spotkanie może się odbyć w Warszawie lub Monachium, powinno być ustalone z Lewandowskim i musi odbyć się w 2019 roku. O godzinie 14, 14 stycznia wyjście z kapitanem reprezentacji było warte ponad 133 tys. zł.

Drugą najdroższą aukcją WOŚP jest wspólny dzień z Przewodniczącym Donaldem Tuskiem. Zwycięzca tej aukcji nie będzie mógł narzekać na nudę. W programie takiego dnia znalazło się zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, wspólny obiad z Donaldem Tuskiem, a także prezent w postaci gry Scrable z dedykacją Przewodniczącego Rady Europejskiej. Na miejscu istnieje również możliwość rozegrania partii. Na zakończenie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wartość tej aukcji to 101 tys. zł.

Licytacje WOŚP

Największą popularnością pośród licytujących cieszy się obraz „Kolorowa twarz” autorstwa Jasmina Šoljanina. 33 oferty złożono również pod aukcją WOŚP, której przedmiotem jest sukienka Joanny Krupy z kampanii reklamowej NeoNail (rozmiar 36). Sporym zainteresowaniem cieszy się również kurtka Kamila Stocha z sezonu 2017/2018 wraz z czapką, a także walizka Martyny Wojciechowskiej, z którą podróżowała po świecie. Nietypowa jest również licytacja WOŚP pochodząca od Metra Warszawskiego Sp. z o.o. . Aukcja ta dotyczy spaceru tunelem pod Wisłą dla grupy nawet 10 osób.

d31gqi1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31gqi1
Więcej tematów