Trwa ładowanie...
dqglqpr
horoskop

Lew. Horoskop zodiakalny na niedzielę, 29 września. Sprawdź, czy w miłości, biznesie i zdrowiu dopisze ci szczęście

Lew – Horoskop zodiakalny na niedzielę, 29 września. Sprawdź, co czeka Lwa w najbliższej przyszłości i czy gwiazdy obdarzyły cię pomyślnością w miłości, biznesie oraz życiu codziennym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lew. Horoskop zodiakalny. Sprawdź, czy w miłości, biznesie i zdrowiu dopisze ci szczęście
Lew. Horoskop zodiakalny. Sprawdź, czy w miłości, biznesie i zdrowiu dopisze ci szczęście (iStock.com)
dqglqpr

Horoskop zodiakalny na 29 września dla Lwa

[Lew (23.07 – 23.08) ]

Horoskop Miłosny:
Potrzebujesz dziś trochę czasu tylko dla siebie. Nie czuj się z tego powodu źle, bo twój partner to zrozumie. Musisz mu tylko o tym szczerze powiedzieć. Nie możesz czuć się przytłoczony i zatracać poczucia odrębności. Bądź dziś skupiony tylko na sobie, a to pozwoli ci za nim zatęsknić.
Horoskop Zawodowy:
Horoskop dzienny uprzedza, że dziś kilka osób będzie wiele od ciebie wymagało. Nie daj się jednak wykorzystać. Skup się na tym, co dla ciebie najważniejsze i co ma najwyższy priorytet. Resztę można odłożyć na później. Nie próbuj robić wszystkiego na raz, bo przyniesie to katastrofalne skutki.
Horoskop dla Rodziny:
Dziś musisz znaleźć chwilę tylko dla siebie. Uprzedź więc bliskich, że część twoich obowiązków będzie dziś spoczywała na nich. Powiedz im, że czujesz się przytłoczony i przepracowany. Dzięki temu nie będą naruszać twojej chwili spokoju i wesprą cię w trudach codzienności.
Horoskop Zdrowotny:
Potrzebujesz dziś chwili słodkiego lenistwa. Nie próbuj na siłę czegoś zmieniać, poprawiać czy ulepszać. Znajdź czas, aby zająć się tylko odpoczynkiem i regeneracją.
Horoskop dzienny – rada na dziś dla Lwa
Niech prowadzą cię słowa Napoleona Bonaparte: „cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu”.

dqglqpr

Podziel się opinią

Share
dqglqpr
dqglqpr
Więcej tematów