Trwa ładowanie...
d1376om

Leszno. Kierowca porsche pobił kobietę. Jest wyrok ws. Michała N.

Leszno. Kierowca porsche zaatakował kobietę. Teraz stanął przed sądem i usłyszał wyrok. Michał N. ma zapłacić odszkodowanie nie tylko pokrzywdzonej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leszno. Kierowca porsche zaatakował kobietę
Leszno. Kierowca porsche zaatakował kobietę (Policja)
d1376om

Do zdarzenia doszło w lipcu w centrum Leszna. Kierowca porsche panamera nie chciał przepuścić kobiety, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Gdy zwróciła mu uwagę, Michał N. wysiadł z auta i uderzył ją w twarz. Następnie wrócił do samochodu i ruszył, mimo że kobieta wciąż znajdowała się przed pojazdem. Poszkodowana doznała lekkich obrażeń.

Policja zatrzymała kierowcę prosche. Usłyszał trzy zarzuty: znieważenia pokrzywdzonej, spowodowania obrażeń ciała poniżej 7 dni oraz zarzut zmuszenia do określonego zachowania się i narażenia na niebezpieczeństwo poprzez zepchnięcie tej kobiety z drogi samochodem.

W środę Michał N. odpowiadał przed sądem nie tylko za pobicie, ale również za usiłowanie rozboju i wymuszenia 100 tys. złotych od innego pokrzywdzonego. Sąd zdecydował, że mężczyzna trafi na rok więzienia i ma zapłacić pokrzywdzonej 8 tys. złotych, zaś pokrzywdzonemu, od którego Michał N. miał próbować wymusić pieniądze - 15 tys. złotych. Otrzymał również pięcioletni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i ich rodzin.

d1376om

Zobacz też: Kaleta nie odpuszcza Trzaskowskiemu. Broni raportu ws. LGBT

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Proces zakończył się po jednej rozprawie, dzięki zaproponowanej stronom przez sąd ugodzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Gazeta Wielkopolska"/Interia.pl

d1376om

Podziel się opinią

Share

d1376om

d1376om
Więcej tematów