Trwa ładowanie...
d2mzzro

Lech Wałęsa ma plan na uniknięcie wojny domowej. Chce zamykać polityków PiS i o. Rydzyka

Były prezydent stawia radykalny postulat, którego realizacja jest jego zdaniem niezbędna do uniknięcia wojny domowej. Lech Wałęsa przekonuje, że jak najszybciej trzeba zamknąć "około 15 ludzi z obecnej władzy w tym polityka Rydzyka".
Share
Były prezydent Lech Wałęsa
Były prezydent Lech WałęsaŹródło: Agencja Gazeta, Fot: Jakub Orzechowski
d2mzzro

Telewizja Polska od kilku dni przekonuje, że opozycja chce zbrojnie przejąć władzę. Znowu emitowane są materiały "Wiadomości" z grudnia 2016 roku, ponownie wyemitowano film "Pucz". Najpierw argumentów redaktorom TVP postanowił dodać działacz KOD Marcin Skubiszewski, który przed kamerą dywagował o tym, jak duża liczba ofiar jest do zaakceptowania w walce z PiS.

Kawiarnia ojca Rydzyka

Teraz pomóc Prawu i Sprawiedliwości i TVP w lansowaniu tezy o puczu postanowił pomóc Lech Wałęsa. Były prezydent podzielił się z internautami swoim planem na uniknięcie wojny domowej. "Trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy w tym polityka Rydzyka" - napisał Lech Wałęsa na Facebooku.

Trudno zgadnąć kto według Lecha Wałęsy miałby ten plan realizować. Wszak wszystkie służby są podległe politykom Prawa i Sprawiedliwości.

d2mzzro

Podziel się opinią

Share
d2mzzro
d2mzzro
Więcej tematów