Trwa ładowanie...

Strzelanina w Toruniu. Świadkowie: padło osiem strzałów

Kilku minut po godz. 12. życie w samym centrum Bydgoskiego Przedmieścia zamarło. Na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza z Matejki doszło do strzelaniny.

Strzelanina w Toruniu. Świadkowie: padło osiem strzałówŹródło: WP.PL
d193e7y
d193e7y

"Świadkowe usłyszeli odgłosy strzałów tuż po godz. 12 u zbiegu ulic Matejki i Mickiewicza. Mówili też o dwóch pojazdach poruszających się z dużą prędkością. Teraz na miejscu pracują policjanci kryminalni, żeby ustalić okoliczności tego zdarzenia" - informuje WP Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy komendy w Toruniu.

Jak relacjonują świadkowie, do czarnego, osobowego audi wciągnięto człowieka. Paść miało osiem strzałów - dodaje ddtorun.pl.

Zobacz też: Wielka obława na Dolnym Śląsku

"Dotychczas nie zgłosiła się żadna osoba poszkodowana, ani nie otrzymaliśmy zawiadomienia o przestępstwie mogącego mieć związek z tym zgłoszeniem. Policjanci będą analizować także nagrania miejskiego monitoringu. Każdy szczegół może być ważny, wobec tego prosimy wszystkie osoby, które były w pobliżu miejsca zdarzenia o zgłaszanie się do policjantów lub kontakt telefoniczny na numer 997 lub 112" - dodaje Dąbrowska.

Istnieje przypuszczenie, według ddtorun.pl, że były to porachunki gangów, policja jednak tego nie potwierdza.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami - policjanci wyłączyli z ruchu fragment ulicy Mickiewicza i Matejki.

d193e7y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d193e7y
Więcej tematów