Trwa ładowanie...

Kuchenne Rewolucje w Toruniu. Magda Gessler: W "Baku" jedzenie jest bez smaku. A jak w restauracji "List z Kaukazu"?

Magda Gessler w czasie pandemii ma pełne ręce roboty. Kolejne restauracje potrzebują ratunku. Tym razem Kuchenne Rewolucje zawitały do Torunia. W gruzińskiej restauracji Baku nie dzieje się dobrze. Czy uda się to zmienić? Teraz to List z Kaukazu.

Share
Warszawa, 06.03.2020, 10 lat programu Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler Telewizji TVN,
Warszawa, 06.03.2020, 10 lat programu Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler Telewizji TVN,Źródło: Radoslaw NAWROCKI / Forum, Fot: RM, Radoslaw NAWROCKI / Forum
d2fzy7f

Pandemia to trudny czas dla restauratorów, nawet w tak turystycznych miastach jak Toruń. Właściciele gruzińskiej restauracji Baku na ratunek wezwali Magdę Gessler, aby przeprowadziła w lokalu Kuchenne Rewolucje. Okazuje się jednak, że w Baku problemów jest więcej niż szalejąca na świecie pandemia koronawirusa.

Kuchenne Rewolucje w Toruniu: Baku jest bez smaku

Baku to gruzińska restauracja w centrum Torunia. Prowadzi ją 25-letni Norbert, któremu w otwarciu wymarzonego biznesu pomógł tata. W kuchni rządzi jego pochodząca z Ukrainy żona Natalia. Niestety, w czasie pandemii obroty lokalu spadły aż o 90 proc. Konieczna okazała się redukcja personelu, a Norbert sam zakasał rękawy i zaczął pomagać w kuchni. Ale trudna sytuacja przełożyła się nie tylko na finanse rodziny, ale też na atmosferę.

- Wszyscy zaczęliśmy się kłócić - przyznaje Norbert

Na pomoc restauracji przychodzi Maga Gessler, która nie kryje uwag również pod adresem jedzenia.- Baraniny praktycznie nie widać, suche. W Baku jedzenie jest bez smaku - słyszymy z ust Magdy Gessler.

d2fzy7f

Co gorsza, restauratorce przeszkadza też bałagan, na którego punkcie jest przeczulona, co udowodniła już wielokrotnie podczas programu Kuchenne Rewolucje.

- Nie ma w ogóle nawyku do sprzątania. Moja rola w tym, aby to zmienić - kwituje w zapowiedzi nowego odcinka Kuchennych Rewolucji w Toruniu.

Kuchenne Rewolucje w Toruniu. Kiedy odcinek?

Najnowszy odcinek Kuchennych Rewolucji, w którym Magda Gessler zmienia restaurację Baku w lokal List z Kaukazu zobaczymy już w czwartek, 6 maja o godz. 21.30 w telewizji TVN.

Najlepsze pączki wg syna Magdy Gessler. Wcale nie są jego mamy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2fzy7f

Podziel się opinią

Share
d2fzy7f
d2fzy7f
Więcej tematów