Trwa ładowanie...

Kto jest nowym królem Twittera? Piechociński kontra Godson

Jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński zapowiada koniec panowania na Twitterze Janusza Piechocińskiego. Wszystko za sprawą byłego posła PO Johna Godsona, który zajął się działalnością rolniczą i aktywnie publikuje na Twitterze posty dotyczące budowy rancza Pilgrim Ranch.

Share
Kto jest nowym królem Twittera? Piechociński kontra Godson
Źródło: WP.PL
d3czehd

„No to Janusz Piechociński może już się "pakować"? Na nic jego statystyczne tłitowanie? Król może być tylko jeden? Stawiam na Johna” – napisał na Twitterze wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.

Swój post zamieścił po tym, jak John Godson zaczął publikować twitty dotyczące budowy swojego rancza i hodowli świń. Pilgrim Ranch powstaje w Nigerii. To ogromne ranczo, na którym były poseł PO zamierza uprawiać warzywa owoce i zwięrzęta. Ma tam powstać także hotel i centrum konferencyjne. Godson przez kilka lat był posłem Platformy Obywatelskiej, potem przez bardzo krótki okres czasu był członkiem partii Jarosława Gowina Polska Razem, z której został wykluczony i od 2015 jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Godson nie chce jednak odbierać pałeczki króla Twittera Piechocińskiemu.

Janusz Piechociński po zakończeniu swojej kariery w rządzie PO-PSL stał się wyjątkowo aktywnym użytownikiem Twittera, publikując tam dotychczas 30,8 tysięcy postów o bardzo zróżnicowanej tematyce, poczynając od skali wypadków w Polsce i na świecie, poprzez dane makroekonomiczne, a na poradach rolniczych kończąc. Jego profil obserwuje ponad 51 tysięcy użytkowników Twittera. Choć Godsonowi wiele jeszcze brakuje do tak mnogiej statystyki postów, jaką może się poszczycić Piechociński, to już teraz jego profil obserwuje prawie 26 tys. użytkowników Twittera.

d3czehd

Podziel się opinią

Share
d3czehd
d3czehd
Więcej tematów