Trwa ładowanie...
ddzf3rg

Księżna Camilla popłakała się ze śmiechu. Wszystko przez śpiew Eskimosek

Książę Karol i jego żona Księżna Kornwalii nie mogli zachować powagi w trakcie tradycyjnego eskimoskiego powitania w kanadyjskim Iqaulit. Przedstawicielki grupy Inuitów wydawały z siebie dość oryginalne dźwięki, co spowodowało atak śmiechu Camilli. Według niektórych księżna zachowała się co najmniej niestosownie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Camilla popłakała się ze śmiechu. Wszystko przez śpiew Eskimosek
(By Northern Ireland Office, CC BY 2.0,)
ddzf3rg

Książęca para wybrała się do Iqaluitu, stolicy Nunavut w Kanadzie, terytorium szczególnie odczuwającego efekt cieplarniany. Dwie kobiety zaprezentowały im tradycyjną pieśń swojego ludu. A na tę składają się okrzyki i chrząkania, których księżna chyba się nie spodziewała. Camilla nie była w stanie opanować śmiechu.

Karol w przeciwieństwie do żony próbował ukryć rozbawienie. Ale i tak nie został skrytykowany bardziej od niej. W mediach społecznościowych zawrzało, internauci nie zostawiają na księżnej suchej nitki. "Diana nigdy by się tak nie zachowała. "Wstyd!", "Żenujące", "Przykre i wyjątkowo niedojrzałe zachowanie" - piszą. Wielu jednak broni Camilli, przekonując, że jest tylko człowiekiem.

ddzf3rg

Zobacz także: #gwiazdy: życie księżnej Diany to scenariusz na film

Szukasz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, produktów do makijażu albo perfum? Wejdź na stronę Iperfumy kody promocyjne.

ddzf3rg

Podziel się opinią

Share

ddzf3rg

ddzf3rg
Więcej tematów