Trwa ładowanie...
krzysztof sobolewski

Krzysztof Sobolewski ocenił zachowanie Tomasza Grodzkiego. "Na granicy łamania Konstytucji"

- Marszałek Senatu zlekceważył rekomendację MSZ - powiedział przewodniczący komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski. Jego zdaniem Tomasz Grodzki "zaczął uprawiać własną politykę".

Share
Krzysztof Sobolewski ocenił zachowanie Tomasza Grodzkiego. "Na granicy łamania Konstytucji"
Źródło: Forum
d1jy0qi

- Są wątpliwości, czy Tomasz Grodzki spotkał się z ambasadorem Rosji przed czy po konferencji Władimira Putina - powiedział w Polsat News przewodniczący komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Z ust prezydenta Rosji padły poważne poskarżenia pod adresem Polski.

Jak podkreślił Sobolewski, "Grodzki zlekceważył rekomendację MSZ, by nie spotykać się z ambasadorem Rosji". - Marszałek Grodzki zaczął uprawiać własną politykę - ocenił. Jego zdaniem to, co robi marszałek Senatu, jest "na granicy łamania Konstytucji".

d1jy0qi

Obecnie wiele się dzieje poza granicami naszego kraju - spór z Putinem, konflikt na Bliskich Wschodzie. Sobolewski zapytany o nieobecność w przestrzeni medialnej Jacka Czaputowicza, odpowiedział: - To , że kogoś nie widać, nie znaczy, że nic nie robi.

Zobacz też: Nikt nie chce powiedzieć, gdzie jest prezydent. Adam Bielan: nie jest na nartach

Kolejnym wątkiem poruszonym w programie był okrągły stół w sprawie sądownictwa. - Nie słyszałem, żebym miał zostać zaproszony. Tu okrągły stół, a my robimy swoje jako Zjednoczona Prawica - powiedział. Przyznał jednocześnie, że marszałek Zgorzelski wyszedł przed szereg mówiąc, kto weźmie udział w okrągłym stole.

Pytany o autorytety, jakie miałyby się znaleźć w okrągłym stole, odpowiedział, że dziś trudno znaleźć osoby, które nie są po żadnej ze stron.

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jy0qi

Podziel się opinią

Share
d1jy0qi
d1jy0qi
Więcej tematów