Trwa ładowanie...
dduu3pi

Krzysztof Sobolewski ocenił zachowanie Tomasza Grodzkiego. "Na granicy łamania Konstytucji"

- Marszałek Senatu zlekceważył rekomendację MSZ - powiedział przewodniczący komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski. Jego zdaniem Tomasz Grodzki "zaczął uprawiać własną politykę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Sobolewski zwrócił uwagę, że Grodzki robi, co chce
Krzysztof Sobolewski zwrócił uwagę, że Grodzki robi, co chce (Forum)
dduu3pi

- Są wątpliwości, czy Tomasz Grodzki spotkał się z ambasadorem Rosji przed czy po konferencji Władimira Putina - powiedział w Polsat News przewodniczący komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Z ust prezydenta Rosji padły poważne poskarżenia pod adresem Polski.

Jak podkreślił Sobolewski, "Grodzki zlekceważył rekomendację MSZ, by nie spotykać się z ambasadorem Rosji". - Marszałek Grodzki zaczął uprawiać własną politykę - ocenił. Jego zdaniem to, co robi marszałek Senatu, jest "na granicy łamania Konstytucji".

Obecnie wiele się dzieje poza granicami naszego kraju - spór z Putinem, konflikt na Bliskich Wschodzie. Sobolewski zapytany o nieobecność w przestrzeni medialnej Jacka Czaputowicza, odpowiedział: - To , że kogoś nie widać, nie znaczy, że nic nie robi.

dduu3pi

Zobacz też: Nikt nie chce powiedzieć, gdzie jest prezydent. Adam Bielan: nie jest na nartach

Kolejnym wątkiem poruszonym w programie był okrągły stół w sprawie sądownictwa. - Nie słyszałem, żebym miał zostać zaproszony. Tu okrągły stół, a my robimy swoje jako Zjednoczona Prawica - powiedział. Przyznał jednocześnie, że marszałek Zgorzelski wyszedł przed szereg mówiąc, kto weźmie udział w okrągłym stole.

Pytany o autorytety, jakie miałyby się znaleźć w okrągłym stole, odpowiedział, że dziś trudno znaleźć osoby, które nie są po żadnej ze stron.

Przeczytaj także: Wiceszef MSZ krytykuje decyzję Tomasza Grodzkiego

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dduu3pi

Podziel się opinią

Share

dduu3pi

dduu3pi
Więcej tematów