Trwa ładowanie...
d2tl2so

Krzysztof Jackowski: matka Madzi ujawni mężczyznę

Mama 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca ujawni mężczyznę (który był zamieszany w śmierć dziecka - przyp. red) - donosi "Super Express", powołując się na wypowiedź słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Przełom ma nastąpić za pięć dni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maskotki w miejscu znalezienia zwłok 6-miesięcznej Madzi
Maskotki w miejscu znalezienia zwłok 6-miesięcznej Madzi (PAP, Fot: Andrzej Grygiel)
d2tl2so

Przeczytaj koniecznie: "Jackowski: ktoś podrzucił marce Madzi pomysł ucieczki"

Jak przekonuje Jackowski, "prokuratura nie będzie też dłużej czekała z ujawnieniem twardych dowodów na to, że kobieta nie działała sama"

Sprawa Madzi

d2tl2so

6-miesięczna Madzia z Sosnowca zaginęła 24 stycznia. Jej matka sugerowała, że dziecko zostało porwane. Potem powiedziała Krzysztofowi Rutkowskiemu, właścicielowi biura detektywistycznego, że dziewczynka zmarła po uderzeniu o próg w mieszkaniu. Kobieta wskazała miejsce ukrycia zwłok. Prokuratura zarzuciła jej nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka, powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie (rzekomego porwania) oraz tworzenie fałszywych dowodów (kierowanie śledztwa przeciwko rzekomemu porywaczowi). Grozi jej pięć lat więzienia.

Prokuratura wciąż bada, czy śmierć dziewczynki nie była wynikiem celowego działania oraz czy w całej sprawie - co najmniej w ukryciu ciała Magdy - brał udział ktoś oprócz Katarzyny Waśniewskiej.

d2tl2so

Podziel się opinią

Share
d2tl2so
d2tl2so
Więcej tematów