Trwa ładowanie...

Krzysztof Jackowski: matka Madzi ujawni mężczyznę

Mama 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca ujawni mężczyznę (który był zamieszany w śmierć dziecka - przyp. red) - donosi "Super Express", powołując się na wypowiedź słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Przełom ma nastąpić za pięć dni.

Share
Krzysztof Jackowski: matka Madzi ujawni mężczyznęŹródło: PAP, fot: Andrzej Grygiel
d3p4f7f

Jak przekonuje Jackowski, "prokuratura nie będzie też dłużej czekała z ujawnieniem twardych dowodów na to, że kobieta nie działała sama"

Sprawa Madzi

6-miesięczna Madzia z Sosnowca zaginęła 24 stycznia. Jej matka sugerowała, że dziecko zostało porwane. Potem powiedziała Krzysztofowi Rutkowskiemu, właścicielowi biura detektywistycznego, że dziewczynka zmarła po uderzeniu o próg w mieszkaniu. Kobieta wskazała miejsce ukrycia zwłok. Prokuratura zarzuciła jej nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka, powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie (rzekomego porwania) oraz tworzenie fałszywych dowodów (kierowanie śledztwa przeciwko rzekomemu porywaczowi). Grozi jej pięć lat więzienia.

Prokuratura wciąż bada, czy śmierć dziewczynki nie była wynikiem celowego działania oraz czy w całej sprawie - co najmniej w ukryciu ciała Magdy - brał udział ktoś oprócz Katarzyny Waśniewskiej.

d3p4f7f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4f7f
Więcej tematów