Trwa ładowanie...
d1jzflb

Krzysztof Drozdowski

Najnowsze informacje
3.7
(9 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Bydgoszcz

d1jzflb
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Krzysztof Drozdowski urodził się w 1985 roku w Bydgoszczy. Ukończył technikum elektroniczne, a następnie studiował historię na bydgoskim Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Od lat jest członkiem Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy. Opublikował kilka książek o tematyce historycznej i militarnej oraz wiele artykułów w prasie lokalnej. Prywatnie ma żonę i dwóch synów.

Pierwsze kroki w polityce Krzysztof Drozdowski stawiał w na początku lat 2000. W 2003 roku wstąpił do Platformy Obywatelskiej, którą opuścił cztery lata później, po bezowocnym starcie w wyborach samorządowych 2006. W 2018 roku kandydował w wyborach z ramienia partii Kukiz'15. Później przeszedł do Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka i znalazł się w zarządzie regionalnym tego ugrupowania.

Na początku 2019 roku Krzysztof Drozdowski został przedstawiony jako pierwszy kandydat Komitetu Wyborczego Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy na liście dla województwa kujawsko-pomorskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2019.

Krzysztof Drozdowski opowiada się za nadrzędnością polskiego prawa nad prawem unijnym. Wyraża natomiast sprzeciw wobec tworzenia tzw. armii europejskiej oraz wprowadzenia w Polsce waluty euro. Krytykuje również ekspansję ideologiczną środowisk LGBT.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jzflb
d1jzflb
d1jzflb
Więcej tematów
d1jzflb