Trwa ładowanie...
d17qgd4
krystyna pawłowicz

Krystyna Pawłowicz w natarciu. Komu dostało się tym razem?

"Była premier Ewa Kopacz swymi niekonstytucyjnymi, bezprawnymi, migranckimi decyzjami i zgodami złamała konstytucję polską, narażając nasze chrześcijańskie państwo i jego kulturę na zbrodnię islamizacji, rugowanie chrześcijaństwa i narodowych polskich tradycji" - stwierdziła Krystyna Pawłowicz. Wpis wywołał falę komentarzy. Doszło do interakcji z jedną z internautek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz w natarciu. Komu dostało się tym razem?
(Agencja Gazeta)
d17qgd4

Zaczęło się od "tradycyjnych" ataków na UE. "Jakiś Grek, komisarz od migracji, każe nam bez żadnych wymówek przyjąć tysiące muzułmanów zakontraktowanych bez podstaw w traktatach unijnych i polskim prawie przez szaleńców ze szczęśliwie odrzuconych rządów PO-PSL. Straszy nas też minister od spraw zagranicznych Niemiec właściwymi środkami przymuszającymi. Otóż, komisarzu Awramopulos i niemiecki dygnitarzu, poczytajcie unijne traktaty. Żadne państwo członkowskie NIE ZRZEKŁO SIĘ w nich SUWERENNOŚCI NAD SWYM TERYTORIUM i SAMO DECYDUJE, KOGO DO SIEBIE PRZYJĄĆ" - napisała Pawłowicz.

To nie koniec. "Niemcy zaprosiły i ciągle przyjmują Afrykę i Azję - ich problem, skoro chcą islamizować swe terytoria. Polakom zaś ZAKAZUJE ISLAMIZACJI swego państwa polska KONSTYTUCJA /preambuła i przepisy ogólne/. Polacy mają swą kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu CHRONIĆ i taką przekazywać następnym pokoleniom jak dziejowy depozyt" - dodała.

d17qgd4

Następnie posłanka przeszła do bezpośredniego ataku na byłą premier, która - w ocenie Pawłowicz - "nie czytała polskiej konstytucji, traktatów unijnych; podpisywała wszystko, co Unia jej podsunęła; razem z Donaldem Tuskiem płacili za jego przyszłą unijną fuchę, handlując żywotnymi polskimi interesami i narażając je na szkody".

Posłanka widzi jednak "światełko w tunelu". "Nowe władze strzec będą polskiej konstytucji i nie będą wychodzić poza traktaty dla niemieckiej i Sorosa przyjemności budowania społeczeństwa otwartego na wszelkie patologie i szaleństwo samounicestwienia" - stwierdziła.

Krótka wymiana zdań

Na ostry wpis Pałowicz zareagowała jedna z internautek, która zaapelowała: "Ludzie, odpuście z tą nienawiścią...". "Ten apel do przybyszów organizujących zamachy na Europejczyków proszę zamieścić na jakimś portalu tych przybyszów" - skwitowała krótko posłanka PiS.

d17qgd4

Podziel się opinią

Share

d17qgd4

d17qgd4
Więcej tematów