Trwa ładowanie...
d2iagai

Krystyna Pawłowicz przekazuje plotkę szefowi MON. "Ale chyba wszystko jest pod kontrolą?"

Posłanka Krystyna Pawłowicz zapytała szefa MON o ewentualny wojskowy zamach stanu. Twierdzi, że takie są "plotki". Ma do niego dojść na "hasło opozycji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz twierdzi, że plotkę przekazały jej "poważne osoby"
Krystyna Pawłowicz twierdzi, że plotkę przekazały jej "poważne osoby" (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2iagai

"Panie Ministrze ON Mariuszu Błaszczaku, czy Pan wie, że krążą plotki, iż Mazguła i jego koledzy z wojska mają po przegraniu wyborów przez PO, na hasło opozycji o „sfałszowaniu wyborów przez PiS”, wyprowadzić wojsko z koszar...?" - zapytała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Wspierający KOD płk. Adam Mazguła w ostatnim czasie napisał do Jarosława Kaczyńskiego list. - Chcę budować nasz świat wspólnych wartości z tą niegłosującą na pańską partię 82-procentową częścią Polaków. Jestem spokojnym obywatelem, kochającym moją ojczyznę, która żyje w zgodzie z innymi narodami. Szanuję prawo i ludzi, wymagam, żeby inni szanowali i moje prawa oraz wolności. Przysięgałem, że będę bronił ojczyzny bez warunków wstępnych i stał na straży konstytucji i honoru żołnierza - podkreślił w nim.

d2iagai

Pawłowicz zapewniła, że "plotkę" usłyszała od "poważnych osób". "Ale chyba wszystko jest pod kontrolą?" - zapytała ministra Błaszczaka.

Zobacz także: "Głupia, szkodliwa, antypolska" wypowiedź Andrzeja Dudy o UE. Sławomir Neumann: to zakrawa o zdradę stanu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2iagai

Podziel się opinią

Share

d2iagai

d2iagai
Więcej tematów