Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz ostro o awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Rafał Trzaskowski porównany do Putina

Warszawa: awaria oczyszczalni ścieków Czajka. Krystyna Pawłowicz podejrzewa spisek. Opublikowała na Twitterze kilka kontrowersyjnych wpisów. W tym jeden, w którym porównuje Trzaskowskiego do Władimira Putina.
Share
Krystyna Pawłowicz ostro o awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Rafał Trzaskowski porównany do Władimira Putina
Krystyna Pawłowicz ostro o awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Rafał Trzaskowski porównany do Władimira PutinaŹródło: PAP, Fot: Radek Pietruszka
dghkk07

Krystyna Pawłowicz o awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie

Przypominamy, że w środę 28 sierpnia w godzinach porannych w stolicy doszło do awarii kolektora odpowiedzialnego za przesyłanie części ścieków z lewej strony miasta do oczyszczalni Czajka. W czwartek rano Główny Inspektor Sanitarny, Marek Posobkiewicz, oznajmił, że mamy do czynienia z katastrofą ekologiczną, ale również z zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi. W Wiśle znajdują się niebezpieczne bakterie. W środę GIS wydał alert, w którym ostrzegał przed uprawianiem sportów w skażonej wodzie i używaniem jej do mycia. Należy również pilnować, żeby do Wisły nie zbliżały się psy. Głos w sprawie awarii zabrała posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz, która opublikowała w mediach społecznościowych kontrowersyjny wpis.

Warszawa – Krystyna Pawłowicz łączy awarię oczyszczalni z wizytą Donalda Trumpa

Posłanka PiS zwróciła uwagę na fakt, że awaria poprzedziła zbliżające się wybory parlamentarne oraz wizytę prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Pawłowicz, nie ukrywała, iż podejrzewa sabotaż. We wcześniejszych wpisach oskarżyła także prezydenta Warszawy, obarczając go odpowiedzialnością za zajście. Oznajmiła, że Rafał Trzaskowski naraził na ciężkie infekcje oraz choroby warszawiaków i mieszkańców nadwiślańskich miejscowości, pozwalając przy tym na ogromne zatrucie środowiska. Porównała również polityka do Władimira Putina.

dghkk07

Podziel się opinią

Share
dghkk07
dghkk07
Więcej tematów