Trwa ładowanie...
d4hgp71

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS skrytykowała postawę Elżbiety II nawiązując do sprawy Alfiego Evansa

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS nie popiera zamieszania wokół narodzin dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego. W swoim wpisie potępiła postawę Elżbiety II i nawiązała do głośnej sprawy Alfiego Evansa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS skrytykowała postawę Elżbiety II nawiązując do sprawy Alfiego Evansa
Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS skrytykowała postawę Elżbiety II nawiązując do sprawy Alfiego Evansa (Agencja Gazeta)
d4hgp71

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby

Dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja 2019. Wiadomość o narodzinach Royal Baby szybko obiegła cały świat. Medialne wydarzenie wzbudziło jednak niechęć u posłanki PiS. Krystyna Pawłowicz w swoim wpisie na Twitterze nawiązała do sprawy Alfiego Evansa, 2-letniego Brytyjczyka, który cierpiał na niezidentyfikowaną chorobę neurologiczną i w kwietniu 2018 został odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Pawłowicz krytykuje postawę Elżbiety II – reakcje internautów

Użytkownicy Twittera natychmiast zareagowali na wpis Pawłowicz. Zarzucili posłance PiS, że w każdej sytuacji wyszukuje pretekstu do wbicia szpili, czym utrudnia innym cieszenie się cudzym szczęściem. Pawłowicz uznała jednak, że należy przypominać i wytykać innym hipokryzję.

d4hgp71

Podziel się opinią

Share
d4hgp71
d4hgp71
Więcej tematów