Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS skrytykowała postawę Elżbiety II nawiązując do sprawy Alfiego Evansa

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS nie popiera zamieszania wokół narodzin dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego. W swoim wpisie potępiła postawę Elżbiety II i nawiązała do głośnej sprawy Alfiego Evansa.

Share
Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS skrytykowała postawę Elżbiety II nawiązując do sprawy Alfiego EvansaŹródło: Agencja Gazeta
d3s92ee

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby

Dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja 2019. Wiadomość o narodzinach Royal Baby szybko obiegła cały świat. Medialne wydarzenie wzbudziło jednak niechęć u posłanki PiS. Krystyna Pawłowicz w swoim wpisie na Twitterze nawiązała do sprawy Alfiego Evansa, 2-letniego Brytyjczyka, który cierpiał na niezidentyfikowaną chorobę neurologiczną i w kwietniu 2018 został odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Pawłowicz krytykuje postawę Elżbiety II – reakcje internautów

Użytkownicy Twittera natychmiast zareagowali na wpis Pawłowicz. Zarzucili posłance PiS, że w każdej sytuacji wyszukuje pretekstu do wbicia szpili, czym utrudnia innym cieszenie się cudzym szczęściem. Pawłowicz uznała jednak, że należy przypominać i wytykać innym hipokryzję.

d3s92ee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s92ee
d3s92ee
Więcej tematów