Trwa ładowanie...
d2tk99j
d2tk99j

Krystyna Pawłowicz do posłów opozycji: zamknijcie mordy

Posłowie niemal jednogłośnie skierowali ustawę o Sądzie Najwyższym do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, ale to nie ostudziło emocji w Sejmie. W sali, gdzie komisja miała rozpocząć prace nad ustawą, Krystyna Pawłowicz (PiS) zwróciła się do posłów opozycji słowami "zamknijcie mordy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2tk99j

Po godz. 10 posłowie zdecydowali, że projekt PiS-u o Sądzie Najwyższym trafi do dalszych prac w sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Zasiada w niej Krystyna Pawłowicz wraz z posłami opozycji.

- Zamknijcie mordy. Macie zdradzieckie mordy, jak prezes Kaczyński powiedział. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować – tak Krystyna Pawłowicz skomentowała apel posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz, żeby rozpoczać prace przed pojawieniem się przewodniczącego komisji Stanisława Piotrowicza. Wszystko nagrały kamery obecne na sali.

Posłanaka PiS w ten sposób nawiązała do słów Jarosława Kaczyńskiego. Wczoraj w nocy prezes PiS krzyczał do posłów opozycji: "nie wycierajcie sobie mord moim bratem. Zamordowaliście go".

* Kaczyński nie wytrzymał: "Nie wycierajcie sobie mord moim bratem. Zamordowaliście go"*

Od razu o słowach posłanki poinformowali posłowie opozycji.

d2tk99j

Podziel się opinią

Share
d2tk99j
d2tk99j
Więcej tematów