Trwa ładowanie...
d3spx3p

Krystyna Pawłowicz do posłów opozycji: zamknijcie mordy

Posłowie niemal jednogłośnie skierowali ustawę o Sądzie Najwyższym do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, ale to nie ostudziło emocji w Sejmie. W sali, gdzie komisja miała rozpocząć prace nad ustawą, Krystyna Pawłowicz (PiS) zwróciła się do posłów opozycji słowami "zamknijcie mordy".

d3spx3p
d3spx3p

Po godz. 10 posłowie zdecydowali, że projekt PiS-u o Sądzie Najwyższym trafi do dalszych prac w sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Zasiada w niej Krystyna Pawłowicz wraz z posłami opozycji.

- Zamknijcie mordy. Macie zdradzieckie mordy, jak prezes Kaczyński powiedział. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować – tak Krystyna Pawłowicz skomentowała apel posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz, żeby rozpoczać prace przed pojawieniem się przewodniczącego komisji Stanisława Piotrowicza. Wszystko nagrały kamery obecne na sali.

Posłanaka PiS w ten sposób nawiązała do słów Jarosława Kaczyńskiego. Wczoraj w nocy prezes PiS krzyczał do posłów opozycji: "nie wycierajcie sobie mord moim bratem. Zamordowaliście go".

Kaczyński nie wytrzymał: "Nie wycierajcie sobie mord moim bratem. Zamordowaliście go"

Od razu o słowach posłanki poinformowali posłowie opozycji.

d3spx3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3spx3p
Więcej tematów