Trwa ładowanie...
d4apeoj

Krótka wizyta Kaczyńskiego w szpitalu. Prezes PiS opuścił placówkę

Jarosław Kaczyński w niedzielę ponownie pojawił się w szpitalu Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Jego pobyt nie trwał jednak długo, jeszcze tego samego dnia prezes PiS opuścił placówkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński opuścił szpital w asyście członków Służby Ochrony Państwa
Jarosław Kaczyński opuścił szpital w asyście członków Służby Ochrony Państwa (WP.PL)
d4apeoj

Prezes PiS od czwartku do soboty przebywał w salce VIP Kliniki Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Na chwilę udał się na "przepustkę" do swojego domu na warszawskim Żoliborzu, jednak w poniedziałek znowu wrócił do szpitala.

Jego druga wizyta nie trwała długo. Lider PiS w placówce przebywał kilkanaście godzin. Pobyt Kaczyńskiego był trzymany w ścisłej tajemnicy przed innymi pacjentami. Prezes szpital opuścił w dobrym nastroju - dowiedział się reporter Wirtualnej Polski Tomasz Molga.

d4apeoj

Zobacz także: "Panu prezesowi też zdrowia należy życzyć". Krzysztof Łapiński komentuje kule Kaczyńskiego

Nie był jednak skory do pozowania fotoreporterom. Po Kaczyńskiego podstawiono 3 samochody Służby Ochrony Państwa. Lider PiS został wyprowadzony przez swoich współpracowników bocznymi drzwiami, aby uniknąć mediów.

d4apeoj

Wizyta Kaczyńskiego w szpitalu ma związek z jego kolanami. Problemy zaczęły się w wakacje ub. r., kiedy prezes PiS wybrał się na wspinaczkę na Koziarz. Obiecnie ból stał się na tyle uciążliwy, że lider PiS musiał poruszać się o kulach. Temat stał się szeroko komentowany, kiedy dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, gen. Grzegorz Gielerak przyjechał pod dom Kaczyńskiego specjalnie po to, by dostarczyć mu kule ortopedyczne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d4apeoj

d4apeoj
d4apeoj
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów