Trwa ładowanie...
dv7zq4s

Krapkowice: rodzice gwałcili własne dzieci. Dramat na Opolszczyźnie

Szesnastoletnia Karolina, ośmioletni Kamil, sześcioletnia Amelia i pięcioletni Jakub przeżyli prawdziwe piekło. Byli brutalnie gwałceni przez własnych rodziców i ich znajomych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces rodziców, którzy gwałcili własne dzieci
Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces rodziców, którzy gwałcili własne dzieci (PAP, Fot: Aleksander Koźmiński)
dv7zq4s

Dramat dzieci rozpoczął sie w 2013 roku, gdy Izabela S., razem z córką - Karoliną, zamieszkała w Krapkowicach u Jarosława W. - przypomina "Fakt". Mężczyzna wychowywał trójkę dzieci z poprzedniego związku: Kamila, Amelię i Jakuba. W mieszkaniu tym wielokrotnie urządzano libacje z udziałem byłego partnera Izabeli S. - Zygmunta Z. i Mariusza D.

To podczas tych libacji, jak się później okazało, dorośli - czasami przez wiele godzin - gwałcili dzieci.

dv7zq4s

Sprawa wyszła na jaw w 2016 roku, gdy z powodu nadużywania alkoholu przez rodziców, sąd odebrał dzieci Izabeli S. i Jarosławowi W. Zostały one umieszczone w rodzinie zastępczej. Wkrótce opowiedziały nowym opiekunom o swoim dramacie.

Początkowo na ławie oskarżonych zasiedli Zygmunt Z. i Mariusz D. - Nie wybaczę sobie krzywdy moich dzieci - mówił wtedy "Faktowi" Jarosław W. Przekonywał, że nie miał pojęcia o tym, co działo się z jego dziećmi.

Wkrótce jego kłamstwa wyszły na jaw. Zygmunt Z. i Mariusz D. opowiedzieli bowiem przed sądem, że w gwałtach brali udział także rodzice dzieci.

Przed Sądem Okręgowym w Opolu ruszył proces Izabeli S. i Jarosława W. Grozi im do 15 lat więzienia.

Źródło: "Fakt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dv7zq4s

Podziel się opinią

Share

dv7zq4s

dv7zq4s
Więcej tematów