Trwa ładowanie...
d2daee4

Krapkowice. Policja szuka tego mężczyzny

Policja w Krapkowicach opublikowała wizerunek mężczyzny poszukiwanego w związku z oszustwem metodą "na policjanta". Przestępca wyłudził od starszej kobiety 20 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o kontakt z policją
Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o kontakt z policją (Policja)
d2daee4

Do zdarzenia doszło w sierpniu br. Oszust podający się za policjanta z komendy w Krapkowicach telefoniczne przekazał starszej kobiecie informację, że pracownicy banków lub poczty fałszują dane kont, rachunków bankowych i dane osobiste i w ten sposób narażają mieszkańców na niebezpieczeństwo utraty pieniędzy.

Kobieta na polecenie "policjanta" zaciągnęła kredyt na ponad 20 tys. zł. Pieniądze przekazała oszustowi w rejonie targowiska przy ulicy Drzymały.

d2daee4

Opolska policja zamieściła na swojej stronie internetowej rysopis podejrzanego: to mężczyzna w wieku około 60 lat, niski, krępej budowy ciała, z siwymi włosami i wąsami. W dniu przestępstwa ubrany był w niebieską koszulkę i niebieskie jeansy. Mężczyzna posiadał przy sobie granatową torbę na ramię.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach pod numerem tel. (77) 407 97 23 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Szarpanina w Sejmie. Opozycja chce reakcji Straży Marszałkowskiej

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2daee4

Podziel się opinią

Share

d2daee4

d2daee4
Więcej tematów