Trwa ładowanie...
d1w7dmg

Zostań pogromcą bazgrołów i wskaż najgorszą elewację w Krakowie

W Krakowie rusza konkurs na najbardziej oszpeconą elewację, czyli Front Malina. Raz w miesiącu będzie można wytypować, a następnie zagłosować na budynek, który przynosi wstyd w miastu.

d1w7dmg
d1w7dmg

Zasady są proste - od 1 do 10 dnia każdego miesiąca będzie tworzona galeria budynków, które zdaniem krakowian powinny dostać nominację do Front Maliny.

- W połowie każdego miesiąca ruszy głosowanie na www.krakow.pl. Pod koniec zostanie ogłoszone, jaka firma lub gospodarz otrzyma kilogram najkwaśniejszych cytryn w Krakowie - przekazali Pogromcy Bagrołów.

Organizatorzy wyjaśniają, że właściciele nieruchomości, którzy zadeklarują chęć usunięcia bohomazów, mogą liczyć na pomoc ekipy Pogromców, którzy wesprą farbą lub doradzą, jak oczyścić elewację,

Każdy zarządca, który przyłączy się do akcji i faktycznie usunie wulgarne napisy, ma szansę trafić do rankingu zarządców najzacieklej walczących z bazgrołami. Nagrodami dla takich właścicieli będą pamiątkowe statuetki i certyfikaty.

Jak wynika ze statystyk Straży Miejskiej, aż 50 proc. osób odpowiedzialnych za stan elewacji, odmawia usuwania ze swoich budynków mowy nienawiści, wulgaryzmów, czy faszystowskich znaków.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1w7dmg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w7dmg
Więcej tematów