Trwa ładowanie...

Rośnie konkurencja dla Pendolino i Polskiego Busa?

Estoński Lux Express będzie kursował na trasie Warszawa-Kraków

Rośnie konkurencja dla Pendolino i Polskiego Busa?
d1q1j5g
d1q1j5g

Do Polski wchodzi nowy przewoźnik autokarowy - estoński Lux Express. Sprzedaż biletów ruszy 17 lutego. Na razie autobusy będą kursowały na trasie Warszawa-Kraków.

Autokary estońskiego przewoźnika wyruszą na polskie drogi już 5 marca. Na razie między stolicą a grodem Kraka zaplanowano 7 kursów dziennie. Ceny mają być niższe niż 59 złotych.

Lux Express kusi wieloma wygodami, stając się ciekawą alternatywą dla Polskiego Busa czy Pendolino . Na pokładzie każdy pasażer ma dużą przestrzeń na nogi, mocno odchylany fotel i darmowe wi-fi. Do tego każdy podróżny dostanie do swojej dyspozycji tablet z grami, filmami i muzyką. Ciepłe napoje są w cenie biletu.

d1q1j5g

To pierwsze autobusy Lux Express, jakie pojawią się na polskich drogach. Do tej pory przewoźnik oferował przewozy w krajach bałtyckich i Rosji. Do Polski jeżdżą jedynie należące do tej samej grupy autokary tańszej marki Simple Express.

Przy standardowej cenie za przejazd na trasie Warszawa-Kraków w wysokości 150 zł, Pendolino nie jest zbyt atrakcyjne cenowo. Po Polskim Busie, Lux Express to kolejna ciekawa alternatywa dla kolei.

d1q1j5g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q1j5g
Więcej tematów