Trwa ładowanie...
d4i5kkr

Koszalin. Właściciel feralnego escape roomu posiedzi dłużej

W Sądzie Okręgowym w Koszalinie odbyło się niejawne posiedzenie ws. tragicznego pożaru w koszalińskim escape roomie. Sąd zdecydował, że właściciel obiektu Miłosz S. pozostanie w areszcie na kolejne trzy miesiące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W pożarze pokoju zagadek zginęło pięć 15-latek
W pożarze pokoju zagadek zginęło pięć 15-latek (East News)
d4i5kkr

28-latek jest podejrzany o umyślne stworzenie niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślne doprowadzenie do śmierci pięciu 15-letnich dziewcząt, które 4 stycznia 2019 r. zginęły w pożarze. Za ten czyn grozi mu 8 lat więzienia.

25 marca Prokuratura Okręgowa w Koszalinie złożyła wniosek do Sądu Okręgowego o tymczasowe aresztowanie Miłosza S. - Śledztwo nie zostało zakończone, planowane są kolejne czynności, stąd potrzeba prawidłowego zabezpieczenia toczącego się postępowania. Istnieje obawa, że zagrożenie surową karą spowoduje, iż podejrzany mógłby uchylać się od stawiennictwa, mógłby też mataczyć - tłumaczył rzecznik prokuratury Ryszard Gąsiorowski.

d4i5kkr

Podejrzany odmówił złożenia wyjaśnień. Obrońcy Miłosza S. nie skorzystali z zażalenia na decyzję sądu ws. aresztu dla ich klienta. Jak tłumaczą, chcą by postępowanie zostało przeprowadzone w możliwie jak najkrótszym czasie. Dodają, że S. nie złożył wyjaśnień ze względu na zły stan psychiczny. - Stało się tak, że wszyscy płaczemy. Nasz klient nie daje sobie rady z tym wszystkim, co się wydarzyło - mówił mec. Wiesław Breliński.

Zobacz także: Nietypowa inwestycja w Krakowie. Można podglądać sąsiadów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4i5kkr

Podziel się opinią

Share

d4i5kkr

d4i5kkr
Więcej tematów