Trwa ładowanie...
d1hut1b

Kościerzyna. Gigantyczny pożar stolarni. Ranny strażak

Kościerzyna. Groźny pożar stolarni w rejonie ul. Stolarskiej. W akcji brało udział dziewięć jednostek straży pożarnej. Mimo działań służb budynek spłonął. Ranny został jeden ze strażaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kościerzyna. Gigantyczny pożar stolarni. Ranny strażak
Kościerzyna. Gigantyczny pożar stolarni. Ranny strażak (Facebook.com)
d1hut1b

Kościerzyna (woj. pomorskie) - to tu w poniedziałek późnym wieczorem doszło do pożaru budynku stolarni położonego przy ulicy Stolarskiej.

Kościerzyna. Pożar stolarni. Budynek cały w ogniu

Pierwsza informacja o pożarze dotarła do służb około godziny 21 w poniedziałek 19 października. Na miejsce błyskawicznie ruszyły jednostki straży pożarnej z Kościerzyny i okolic.

d1hut1b

Jak informuje portal koscierski.info, po przybyciu na miejsce budynek stolarni w całości był objęty pożarem. Istniało ryzyko, że ogień przeniesie się na budynki znajdujące się w jej sąsiedztwie. Jeden z nich był zamieszkały.

Koronawirus. Medycy zarobią lepiej? Stanisław Karczewski zdradza szczegóły

Kościerzyna. Pożar stolarni. W akcji 9 zastępów

Strażacy z Kościerzyny błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyło dziewięć jednostek straży pożarnej w tym strażacy ochotnicy z OSP Kościerzyna.

d1hut1b

Około godziny 22, jak w rozmowie z portalem koscierskie.info poinformował st. kpt. Jacek Szyszka z KP PSP w Kościerzynie, udało się zahamować rozprzestrzenianie ognia. W dalszej kolejności strażacy musieli skupić się na zlokalizowaniu źródła pożaru.

Kościerzyna. Stolarnia spłonęła. Ranny strażak

Pożar stolarni udało się ugasić dopiero około godziny 1 w nocy we wtorek 20 października. Jak poinformowali strażacy z Kościerzyny, według wstępnych ustaleń w wyniku pożaru poszkodowany został jeden ze strażaków, który brał udział w akcji. Został zabrany przez karetkę pogotowia.

Na ten moment nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do pożaru, ani co było jego powodem. Budynek stolarni spłonął. Sprawę pożaru bada policja z Kościerzyny.

d1hut1b

Źródło: Koscierski.info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hut1b

Podziel się opinią

Share
d1hut1b
d1hut1b
Więcej tematów