Trwa ładowanie...
d85017l

Korwin-Mikke z psem na komisariacie. "Odi chciał złożyć zeznania"

Poseł PO Tomasz Cimoszewicz zarzucił w styczniu Januszowi Korwin-Mikkemu, że znęcał się nad swoim psem. - Odi chciał osobiście złożyć zeznania w swojej sprawie, ale niestety nie został wpuszczony na komisariat - żartuje teraz właściciel czworonoga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Korwin-Mikke z Odim
Janusz Korwin-Mikke z Odim (facebook.com/janusz.korwin.mikke/)
d85017l

"Dzisiaj rano zjawiłem się z moim psem na komisariacie Powiatowej Komendy Policji w Otwocku. Chodzi o aferę rozpętaną przez posła Cimoszewicza jr. (Tomasza Cimoszewicza - red.) po sylwestrowo-fajerwerkowej zabawie" - poinformował w poniedziałek na Facebooku prezes partii KORWiN.

"Odi chciał osobiście złożyć zeznania w swojej sprawie, ale niestety nie został wpuszczony na komisariat. To jawna dyskryminacja! Przecież został posądzony o bycie ofiarą przestępstwa! Dlaczego nikt nie chciał go wysłuchać" - kpi z interwencji posła Platformy Obywatelskiej Janusz Korwin-Mikke.

Po 30 minutach od publikacji, post polityka partii KORWiN ma już ponad 2 tysiące polubień i setki komentarzy.

d85017l

Córka w obronie ojca: "Odi nie boi się huku"

Przypomnijmy, że w styczniu jeden z tabloidów opublikował kilka zdjęć Janusza Korwin-Mikkego z psem i napisał, że były europoseł "tresował czworonoga petardami".

Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego, jego pies nie boi się wybuchów środków pirotechnicznych. W obronie polityka stanęła nawet jego córka - Korynna. "JKM bardzo kocha zwierzęta i zawsze przygarniał wszystkie wyrzucone, kalekie i chore. (...) Odi w ogóle nie przejmuje się hukiem petard i traktuje to jak zabawę" - stwierdziła.

Tłumaczenia te nie przekonały jednak Cimoszewicza. Poseł Platformy Obywatelskiej ocenił, że Korwin-Mikke znęca się nad swoim czworonogiem. O sprawie powiadomił nawet prokuraturę i zaznaczył, że jego zdaniem zachowanie prezesa partii KORWiN "wypełnia przesłanki czynu zabronionego". Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

d85017l

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d85017l

Podziel się opinią

Share

d85017l

d85017l
Więcej tematów