Trwa ładowanie...
d1tft0w

Koronawirus. Wielka Brytania. Boris Johnson zakażony. Mateusz Morawiecki życzy zdrowia

U premiera Wielkiej Brytanii potwierdzono koronawirusa. Wspiera go polski szef rządu. - W obliczu pandemii wszyscy jesteśmy równi. Życzę mu dużo siły do walki - napisał w mediach społecznościowych Mateusz Morawiecki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Wielka Brytania. Boris Johnson zakażony. Mateusz Morawiecki zabrał głos
Koronawirus. Wielka Brytania. Boris Johnson zakażony. Mateusz Morawiecki zabrał głos (Facebook.com)
d1tft0w

Boris Johnson potwierdził, że miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Premier Wielkiej Brytanii przyznał na Twitterze, że w ciągu ostatnich 24 godz. miał "łagodne objawy". Nadal chce kierować rządem za pomocą wideokonferencji. - Pokonamy tę epidemię. Dziękuję tym, którzy zostają w domu. Zostańcie w domu, ocalcie życie swoje i innych - powiedział.

Wsparcia udzielił mu w mediach społecznościowych Mateusz Morawiecki. "W obliczu pandemii koronawirusa wszyscy jesteśmy równi, nikt nie jest bezpieczny. Nie ochroni nas majątek, status, popularność ani sprawowana funkcja. Pamiętajmy o tym - dlatego tak ważne jest, by być dziś solidarnym i odpowiedzialnym" - zaczął polski szef rządu.

Przeczytaj: Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Boris Johnson zakażony. Poinformował o pozytywnym wyniku testu

d1tft0w

"Z wirusem wygramy tylko wspólnie, a nie wprowadzając sztuczne podziały i zamęt. Również ten informacyjny. Mówiłem o tym w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Właśnie się dowiedziałem, że Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson jest zakażony koronawirusem. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły do walki! Jak mówią Anglicy: Boris - keep calm and carry on!" - podsumował.

Śledź na żywo: Koronawirus w Polsce i na świecie. Relacja na żywo

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1tft0w

Zobacz też: Jarosław Kaczyński będzie chciał przełożyć wybory? Borys Budka uważa, że może się tak stać w dwóch przypadkach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1tft0w

Podziel się opinią

Share

d1tft0w

d1tft0w
Więcej tematów